Lille a reusit supriza in Europa League. Francezii au umilit-o pe Milan in deplasare
VIDEO O ploaie zdravana a oprit meciul Villareal - Maccabi Tel Aviv din Europa League
Dezastru pentru CFR Cluj in Europa League. Campioana Romaniei a fost invinsa de Roma cu un scor umilitor
CFR Cluj este lider in grupa din Europa League, dupa 1 - 1 cu Young Boys
Tatarusanu, fara gol primit in Europa League pentru Milan. Tottenham, invinsa in Belgia
FCSB, eliminata din Europa: "Aveam nevoie doar de doi, trei jucatori de la meciul din Serbia si ii bateam, dar Covidul nu ne lasa nicicum. Nu e nimeni vinovat"
Decimata de coronavirus, FCSB a fost eliminata din Europa League. Slovan Liberec a castigat cu 2-0 si merge in play-off
CFR Cluj s-a calificat in play-off-ul Europa League, dupa ce a invins in Suedia, pe Djurgarden
Dan Petrescu se plange de tragerea la sorti din Europa League: " Preferam sa joc cu Tottenham, acasa. Maine as face schimb cu Botosani"
Patronul de la FC Botosani, socat de tragerea la sorti din Europa League: "Tottenham? Vai de capul meu, stati sa respir mai intai"
S-a tras la sorti turul 3 preliminar din Europa League. CFR Cluj va juca cu Djurgarden din Suedia
Adversar modest pentru FCSB in turul 3 preliminar din Europa League
Mourinho poate ajunge in Moldova. FC Botosani a picat cu Tottenham in turul 3 preliminar din Europa League
Noi emotii in Europa League pentru FCSB, CFR Cluj si FC Botosani. Echipele noastre isi afla azi posibilele rivale din turul 3 preliminar. Lista scurta a adversarelor
Reactii dupa tragerea la sorti din Europa League: "Va fi o tragedie daca nu ne calificam. E anul nostru"
FC Botosani va juca cu Skendija in turul doi preliminar din Europa League
S-a tras la sorti turul doi preliminar din Europa League. FCSB va juca cu Backa Topola
RUSINE NATIONALA. Universitatea Craiova, eliminata din Europa League de niste georgieni necunoscuti
FC Botosani, prima echipa romaneasca calificata in Europa League. Moldovenii au invins in Kazahstan, dupa un meci dramatic. Tottenham sau AC Milan pot veni la Botosani
Sevilla da cei mai multi jucatori in echipa ideala a sezonului din Europa League
Sevilla s-a calificat in finala Europa League, dupa ce a invins-o pe Manchester United in semifinale
FCSB risca sa joace meciul cu FC Shirak, din Europa League, in alta tara, din cauza COVID 19
FCSB si Universitatea Craiova, capi de serie la tragerea la sorti a primului tur preliminar al Ligii Europa
Wolverhampton si FC Basel completeaza tabloul sfertfinalistelor Ligii Europa
Cu Ianis Hagi din minutul 60, Rangers a pierdut calificarea, in Germania, la Leverkusen, in Europa League
Manchester United si Inter Milano merg si ele in sferturile de finala ale Ligii Europa
Sahtior Donetk si FC Copenhaga s-au calificat in sferturile de finala ale Ligii Europei. Ucrainenii au marcat trei goluri in patru minute, in finalul meciului cu Wolfsburg
S-au tras la sorti sferturile de finala din Europa League: Ianis Hagi poate da peste Inter Milano in sferturi de finala
Europa League: Rezultatele inregistrate joi
Meciurile din optimile de finala ale Europa League: Misiune dificila pentru Glasgow Rangers
Europa League: Rezultatele inregistrate si echipele calificate in optimi
UEFA a amanat un meci din Europa League
Rezultatele inregistrate joi seara in meciurile din Europa League
Un roman a marcat golul serii in Europa League
Europa League: Rezultatele inregistrate joi, clasamentele finale si echipele calificate
Rezultatele inregistrate in grupele Europa League si clasamentele actualizate
Keseru a marcat din nou in Europa League
Interdictie pentru fanii lui Feyenoord in Europa League
Un arbitru roman, delegat de UEFA sa conduca o partida importanta din cupele europene
Rezultatele complete inregistrate joi seara in Europa League si clasamentele actualizate
Rezultatele complete inregistrate joi seara in Europa League
Europa League: Rezultatele inregistrate joi si clasamentele
Un roman ar putea fi fotbalistul saptamanii in Europa League: Iata cum il puteti vota
Keseru face senzatie in Europa League: Romanul a marcat 3 goluri in poarta rusilor de la TSKA Moscova!
Rezultatele complete inregistrate in play-off-ul Europa League
CFR Cluj, FCSB si U Craiova joaca saptamana aceasta in cupele europene: Iata unde se vad meciurile
FCSB si U Craiova si-au aflat posibilele adversare din playoff-ul Europa League
CFR Cluj, FCSB si U Craiova joaca saptamana aceasta in cupele europene: Iata unde pot fi vizionate meciurile