Portugalia s-a distrat cu Mozambique (Video)

Marti, 08 Iunie 2010, ora 21:31
1447 citiri

Portugalia a castigat usor, scor 3-0, partida amicala disputata marti cu Mozambique.

Golurile nationalei pregatite de Carlos Queiroz au fost marcate de Danny, in minutul 52, si Almeida, in minutele 74 si 83.

Lusitanii au inceput meciul in urmatoarea alcatuire: Eduardo - Miguel, Carvalho, Alves, Coentrao - Mendes, Deco, Meireles - Danny, Liedson, Simao. Pe parcursul intalnirii au mai intrat: Almeida, Veloso, Tiago, Ronaldo, Pepe si Duda.

La Campionatul Mondial din Africa de Sud, care va incepe pe 11 iunie, Portugalia va face parte din Grupa G, alaturi de Brazilia, Coasta de Fildes si Coreea de Nord.

Urmariti, mai jos, rezumatul intalnirii dintre Portugalia si Coreea de Nord:

Cum vrea AUR să facă „Europe Great Again”. „Comisia Europeană urmăreşte să transforme uciderea de copii nenăscuţi într-un drept fundamental european”
Preşedintele AUR, George Simion, a propus, la Conferinţei Internaţionale „Make Europe Great Again” care a avut loc, sâmbătă, 27 aprilie, la Palatul Parlamentului, ca toate partidele...
George Simion intervine în scandalul „moldovenilor din Buzău”. „Premierul nostru a glumit. Nu este moldovean, probabil este Rrom”
Preşedintele AUR, George Simion, a declarat sâmbătă, 27 aprilie, la Palatul Parlamentului, la Conferinţa Internaţionale „Make Europe Great Again”, că zilele trecute, premierul Marcel...
#Portugalia meci amical Mozambique, #Portugalia Mozambique video , #rezultate meciuri