Bianca Dragusanu face nunta cu fiul unui fost baron PSD

Joi, 08 Aprilie 2021, ora 11:05
Autor: Teodor Serban
Bianca Dragusanu face nunta cu fiul unui fost baron PSDBianca Dragusanu. Foto: Facebook / Bianca Dragusanu

Bat clopote de nunta din nou pentru Bianca Dragusanu.

Vedeta TV vrea sa se marite pentru a treia oara.


Bianca Dragusanu traieste o poveste de dragoste cu Gabi Badalau, fiul fostului
baron PSD, Niculae Badalau.

Socrul cel mare a lasat politica si acum este vicepresedinte al Curtii de Conturi.

Cei doi iubiti au de gand sa se casatoreasca curand, scrie cancan.

Ei s-au mutat impreuna, iar Bianca si-a cunoscut deja viitorii socrii.

Nora lui Victor Piturca, aparitie ravasitoare intr-o reclama la lenjerie intima VIDEO

"Mi se intampla exact ce-mi doresc sa mi se intample si sunt fericita. Nu-mi gasesc cuvintele sa ma exprim. Exista cineva in viata mea care ma face foarte fericita, da, este adevarat. Da, ma marit.

A treia oara o sa fie cu noroc. E clar ca o sa ma marit. Eu tot ce primesc dau dublu inapoi. Eu creez dependenta si consider ca lucrul asta este minunat", a spus Bianca Dragusanu la Kanal D.

Vedeta TV mai are doua casnicii la activ. Ea a fost maritata cu Victor Slav si Alex Bodi.

 Articol citit de 9042 ori

    Citeste si:
    Comentarii
    borracho.en.la.playa
    09.04.2021, 02:45
    .he he he ..
    babalaul isi deschide cont la banca de sper ma a romaniei ... o superviza si al batran contu"

    daca i cumpara babacu o papusa gonflabila tot aia era... ca simtzea tot plastic ... si se scotea de 1000 de oi mai ieftin
    movici
    08.04.2021, 15:13
    Bianca se baga intr-o familie BUDA-rau !
    brava su-ge-la averea si tot ce prinzi !
    Stefannel
    08.04.2021, 12:48
    Decaderea valorilor
    Fufele astea isi bat joc de semnificatia familiei si a casatoriei.
    O mama denaturata ce este luata ca model de sute de mii de admiratori pe retelele de socializare.
    kickk227
    08.04.2021, 12:38
    Dumnezeu nu bate cu parul!
    El doar are grijă!
    Traiannn
    08.04.2021, 11:51
    Cata dragoste, imi dau lacrimile de bucurie Ca ca la noi la niminea!
    Ziare .com , TABLOIDIZAREA tot mai pregnanta ma indeamna

    sa ma gandesc foarte serios la retragerea de pe acest

    forum .
    alphpha
    08.04.2021, 11:48
    Bădălău
    nu mai e baron, i s-a retras titlul de către psd ?
    Traiannn
    08.04.2021, 11:57
    Bine'nteles ca numirea sa la Curtea de Conturi , intamplator
    organ SUPREM de control al statului asupra cheltuirii

    banilor publici, este o recunoastere a meritelor sale si a

    respectului nemarginit acordat romanilor din strainatate.
    GileIMBECILUL
    08.04.2021, 11:33
    Bat clopote.....dar NU pentru nunta Biancai Dragusanu.
    C...rva vedeta , pompista romanca , pleava societatii....decaderea romancelor si rusinea Natiunii ...plina de sp...rma pana-n urechi
    Ma duc sa vomit .....
    Gerbeldir
    08.04.2021, 11:33
    inel de silicon
    Nume predestinat: Băbălău
    Nelamurit
    08.04.2021, 11:14
    Vedeta ?
    In mintea voastra
    medgidnicolai
    08.04.2021, 11:52
    multe femei din tara asta sunt vedete in felul lor.
    ca mame, educatoare, intreprinzatoare, etc. dar mai ales cele siliconate si traseiste din scula in scula. ca au cu ce plati. nu?
    RexMundi
    08.04.2021, 11:40
    excelent
    pupa badalau jr juma din falusurille masculine din dorobanti ,taranu tot taran fix ca tac-su... degeaba o arzi in toale de firma ,fata de taran ramane pe veci...
    roion
    08.04.2021, 13:06
    oau!
    O scoate si asta la produs ca e saracie mare in PSD!
    alphpha
    08.04.2021, 11:47
    Nu
    jigniți țăranii comparand acești indivizi cu ei, vă rog frumos.