Loredana Groza, mai sexy ca niciodata. La 50 de ani, cantareata TV isi traieste viata pe iaht. "Esti ca vinul, Lori. Nu se simt anii" FOTO INCENDIAR

Duminica, 11 Aprilie 2021, ora 17:17
Autor: Teodor Serban
Loredana Groza, mai sexy ca niciodata. La 50 de ani, cantareata TV isi traieste viata pe iaht. "Esti ca vinul, Lori. Nu se simt anii" FOTO INCENDIAR
Loredan Groza. FOTO: Instagram / loredanagroza

Loredana Groza ii innebuneste pe fani cu fotografiile postate pe retelele de socializare.

Ajunsa la 50 de ani, cantareata nu se da in laturi de a-si arata fizicul pe internet.

Loredana Groza. Foto: Facebook / Loredana Groza

In ultimele poze, Loredana Groza este in vacanta, imbracata sumar, petrecand pe un iaht.

"Esti ca vinul, Lori, pe masura ce trec anii arati mai bine. Nu se simti deloc anii", i-a comentat un internaut.

In plina pandemie, vedeta TV a fost in numeroase vacante in tinuturi exotice.

Bianca Dragusanu face nunta cu fiul unui fost baron PSD

Mexic, Madive, SUA au fost destinatiile preferate ale cantaretei.

Loredana Groza. Foto: Facebook / Loredana Groza

 Articol citit de 7656 ori

    Citeste si:
    Comentarii
    joe-limonada
    12.04.2021, 04:32
    alta parasuta.....
    scoateti la inaintare ce aveti mai bun sa atrageti clientii.
    attila
    11.04.2021, 19:32
    Și cu photoshop
    i se lasă pielea...
    attila
    11.04.2021, 19:30
    Și Macron
    a auzit de Loredana...
    Wolfman
    11.04.2021, 20:42
    Saraca Lori
    i au ramas bani doar de publicitate pe zoaie.com dupa ce a platit iahtul.
    Traiannn
    11.04.2021, 19:06
    Oare sunt obsedati ? Eu cred ca sunt ma degraba interesati.
    Probabil este de vina scaderea de vizionare actuala .
    dobreanu
    11.04.2021, 18:31
    bei
    ziare crom ! ce *** , voi nu va dati seama cat de prosti sunteti ! aratati toate babele crete la p.i.z.d.e cat de aratoese si sexi sunt ! batranetea este un lucru normal al vietii si treebuie acceptat ! pe mine nu ma intereseaza vip urile rommanesti de tot jegul gen piranda Andra si toti poponarii gen maruta si smilie ! sa va fie rusine fraierilor
    barbacot
    11.04.2021, 17:40
    tarif ziare
    Mie pozele astea imi sugereaza ceva de genul: "Ce faceti sarakilor??? tot cu covid-ul??? Io ma distrez pe iaht. Hai ca v-am pupat!"
    CosmaRacoare
    11.04.2021, 17:36
    Arata bine,si atit...
    Dar in nici un caz nu as dori-o ca iubita daca as avea 25-30 de ani.La ea ca si la prodanca,ca si la altele de virsta lor care arata foarte bine,le lipseste ceea ce este cel mai de pret...propspetimea!S-a dus!
    Grebla
    11.04.2021, 17:23
    Daca ma mai insor odata
    Am sa o chem sa-mi cinte la nunta .
    Cam obsedati sint astia de la ziare !
    DAN-795
    12.04.2021, 08:16
    DRAGA REDACTIE , NU SE ....poate mai bine in spatiul pentru
    placerile unor adulti sau , am gresit noi adresa ?