Inna a renuntat la sutien pentru a transmite un mesaj FOTO

Sambata, 10 Aprilie 2021, ora 08:27
Autor: David Anghel
Inna a renuntat la sutien pentru a transmite un mesaj FOTO
Inna FOTO facebook

Inna, in varsta de 34 de ani, a cantat pe scene din intreaga lume.

Pe numele ei adevarat, Alexandra Apostoleanu, ea s-a nascut la Mangalia si a inceput de mica sa cante, la 8 ani facand deja cursuri de canto.

Acum, Inna este una dintre cele mai cunoscute artiste din Romania, piesele sale putand fi ascultate in intreaga lume.

Mai nou, cantareata si-a descoperit pasiunea pentru fotografii, pozand destul de des in ipostaze provocatoare, care smulg admiratia fanilor de pe retelele sociale.

In ultima ei prezenta in social media, Inna a postat o fotografie in care a renuntat la sutien, cu mesajul: "53 de zile pana la vara! Nu mai pot astepta"

 Articol citit de 5249 ori

    Citeste si:
    Comentarii
    MacGigi
    10.04.2021, 16:22
    Daca renunta si la chiloti, mesajul va fi si mai bine transmis...
    O remarca: cu cat ai mai putine haine pe tine, cu atat talentul muzical este mai evident :)))
    Traiannn
    10.04.2021, 08:36
    Fata de la pagina cinci .
    Tabloidizare , reclama, ?
    Grebla
    10.04.2021, 08:32
    Renuntat la sutien si a transmis doar un mesaj ?
    Nu are doua ?
    hugovictor
    10.04.2021, 08:42
    Tipic
    O cunosc inca de pe vremea cind se juca cu ceva in nisipul din fata cazinoului din Mangalia. O taranca, cu flatulatii de cuc in sfecla,care voia "succesuri" sub orice forma care cinta precum magarul dobrogean in stepa. A vazut ca mai intra in atentia nimanui, si s-a dezbracat,...de caracter.
    vgabriel2k
    10.04.2021, 19:27
    eu n-am purtat sutien in vreo zi din viata mea,si?
    mesajul e mesaj,dezbracatul e doar dezbracat...asta din urma e pentru ala cu cratima in pseudonim ce cauta frustrari in tat locu'.asculta-ti inna in timp ce te speli in vasul de wc,bine?
    Grebla
    10.04.2021, 17:21
    Precis te-a refuzat
    si de asta faci pe nervosul .
    Te-o
    10.04.2021, 11:59
    @hugovictor