Azi se stabilesc primele echipe calificate în semifinalele Ligii Campionilor: meciuri decisive la Londra și Napoli

Marti, 18 Aprilie 2023, ora 07:07
1915 citiri
UEFA Champions League

Partidele retur din sferturile de finală ale Ligii Campionilor se dispută marţi şi miercuri.

Partidele retur se desfășoară după următorul program:

Marţi, ora 22.00

Napoli - AC Milan, în tur 0-1

Chelsea - Real Madrid, în tur 0-2

Miercuri, ora 22.00

Bayern Munchen - Manchester City, în tur 0-3

Inter Milano - Benfica Lisabona, în tur 2-0.

Partidele sunt transmie pe programele DigiSport, OrangeSport și PrimaSport.

Pas greșit pentru CSM București înainte de sferturile Ligii Campionilor. Câte goluri a dat Cristina Neagu
Campioana CSM Bucureşti a remizat joi, pe teren propriu, cu formaţia Dunărea Brăila, scor 35-35 (19-15), în derby-ul etapei a XX-a a Ligii Naţionale. Principalele marcatoare ale meciului...
Ce a pățit căpitanul Spaniei la ultimul meci al naționalei sale. Până și adversarii au fost uluiți
Selecţionerul Spaniei, Luis de la Fuente, a declarat că i-a fost ruşine atunci când a auzit fluierături din tribunele arenei Santiago Bernabeu, marţi seară, în timpul meciului amical cu...
#UEFA Champions League, #Liga Campionilor, #televizari, #milan, #napoli, #Real Madrid, #Chelsea , #stiri Champions League