Serena continua razboiul cu Tiriac: americanca rade de varsta magnatului roman

Luni, 10 Mai 2021, ora 17:29
Autor: Alexandru Stefan
Serena continua razboiul cu Tiriac: americanca rade de varsta magnatului roman
Serena a castigat in trecut la Madrid, fiind premiata chiar de Tiriac FOTO Twitter

Serena Williams il ia peste picior pe Ion Tiriac.

Aflata la Roma, Serena a fost intrebata daca motivul pentru ca nu a participat la Madrid este acela ca patronul turneului din Spania este Ion Tiriac.

Cine e top modelul spaniol care produce echipament sportiv FOTO

"Comentariile de la tipul acela? De la acel om batran, batran? Da, nu stiu. Inca e... (zambeste)", a spus americanca la intalnirea cu jurnalistii, lasand raspunsul in aer.

Ion Tiriac tocmai a implinit 82 de ani, fiind sarbtorit chiar duminica, in ziua finalei masculine de la Madrid.

 Articol citit de 18060 ori

    Citeste si:
    Comentarii
    valexandru1
    11.05.2021, 11:00
    chiar si Williams imbatraneste si se ingrasa....asta-i viata
    Tiriac este un om batran, o spune si el...
    Williams este o juctoare cam trecuta si cam grasa...acest lucru nu-l pot opri nici titlurile, nici celebritatea...
    krampus
    10.05.2021, 19:40
    Asa e-n tenis...
    Tiriac si Serena fac un cuplu perfect - amandoi sunt orgoliosi, agresivi, lipsiti de maniere... meciul asta o sa tina mult.
    papillon
    10.05.2021, 18:22
    comentariu de ...paparuda!
    as vrea sa o vad pe ea cum arata la varsta lui tiriac evident daca traieste pana atuci.
    Grebla
    10.05.2021, 17:39
    Nu stiti cum sa scoateti pe Tiriac si Halep in frunte
    O stire cit de mica. Acum ca ce ar fi zis Williams .
    Imi aminteste de cintecul ....
    " Lumea e geloasa
    c'am nevasta luxoasa ! "
    Miine se da stirea ca ce ar fi facut Halep cu lingurita de argint .
    topor
    11.05.2021, 16:00
    Zau?
    Degeaba spui lumii ca e proasta! Las-o sa vorbeasca si toata lumea va fi convinsa ca e proasta! E o vorba din "old, old peoples"! O drogata redusa mintal! Tiriac sa nu se injoseasca asa mult incat sa-i raspunda.
    Pe cand va realiza in organizarea tenisului mondial cat a realizat acel om batran, batran, atunci sa vorbeasca, daca a invatat sa vorbeasca! In comparatie cu Tiriac, ea, inca nu a coborat din copac!
    Rafalle
    10.05.2021, 17:57
    Mielul Oligofren
    VW a mincat bine de tot din mainile acestui om.
    Nole la fel.
    Numai ca unul este etern recunoscator si iar ea nu !
    DAN-795
    10.05.2021, 18:14
    STIAM CAT E DE NESIMTITA ...la cata minte are , pe refractari
    si protestatari , ca pe la noi , ei stiu ca fara tenis doar asa mai sunt bagati in seama ..