A castigat Liga Campionilor si apoi s-a pozat goala cu trofeul FOTO

Vineri, 07 Mai 2021, ora 13:17
6877 citiri
Johana Wolosz FOTO facebook

Poloneza Joanna Wolosz a pozat din nou goala cu un trofeu, de data aceasta dupa ce a castigat Liga Campionilor.

Sportiva, in varsta de 31 de ani, a facut acelasi lucru cu doi ani in urma, cand a pozat nud cu cupa titlul castigat in campionatului Italian.

Echipa sa, Imoco Volley, a cucerit prima sa Liga a Campionilor, a facut-o din nou.

Zambind cu gura pana la urechi, Wolosz a pozat cu trofeul acoperindu-si zonele intime, transmitand mesajul: "CAMPIONI D'EUROPA".

Pas greșit pentru CSM București înainte de sferturile Ligii Campionilor. Câte goluri a dat Cristina Neagu
Campioana CSM Bucureşti a remizat joi, pe teren propriu, cu formaţia Dunărea Brăila, scor 35-35 (19-15), în derby-ul etapei a XX-a a Ligii Naţionale. Principalele marcatoare ale meciului...
Amplă operaţiune împotriva unei reţele ruse de spionaj într-o țară europeană. „Obiectivele de politică externă ale Kremlinului”
Serviciul de contraspionaj ABW din Polonia a anunţat joi, 28 martie, că este în curs o operaţiune care vizează o reţea de spionaj rusă, care se desfăşoară în coordonare cu serviciile din...
#Johana Wolosz, #Polonia, #Liga Campionilor, #volei, #trofeu, #sexy, #nud , #stiri din sport