Portărița naționalei de handbal, pictorial sexy în ultima lună de sarcină FOTO

Marti, 09 Noiembrie 2021, ora 11:52
3394 citiri
Denisa Dedu FOTO facebook

Denisa Dedu, portarul echipei naționale de handbal feminin, a luat o pauză competițională.

Sportiva legitimată la Rapid, în vârstă de 26 de ani, trece printr-o perioadă fastă din punct de vedere familial.

Portărița Rapidului și Ciprian Șandru, handbalist la HC Dobrogea Sud, în prima ligă, vor deveni părinți. Cei doi formează un cuplu de aproape de doi ani, iar în această vară au făcut pasul decisiv și s-au căsătorit.

"A fi însărcinată înseamnă de fapt o adevărată stare de spirit!”, este mesajul pe care sportiva l-a împărtășit cu fanii ei din online, în cadrul unui pictorial aparte.

Rapid își ia adio de la cupele europene: meci de coșmar pentru giuleșteni împotriva Farului
Echipa Farul Constanţa a învins miercuri, pe teren propriu, scor 3-1, formaţia Rapid Bucureşti, în etapa a şasea din play-off-ul Superligii. Farul a deschis scorul în minutul 3, prin...
Programul României la Europeanul din Ungaria. Când putem întâlni țara gazdă
EHF a anunţat, miercuri, programului meciurilor din grupele preliminare la Campionatul European din 2024. România va debuta cu Cehia, în 29 noiembrie, în grupa B, de la Debrecen. Programul...