Mesaj minunat al Simonei Halep, după victoria cu Danka Kovinic! Ce a scris ea pe camera de luat vederi

Sambata, 22 Ianuarie 2022, ora 08:27
5275 citiri
Simona Halep FOTO facebook

Simona Halep își demonstrează forța la australian Open, acolo unde va juca în optimi.

Simona a trecut ușor și de Danka Kovinic, din Muntenegreu, scor 6-2, 6-1 și nu a pierdut niciun set la AO.

După joc, ea a transmis un mesaj fanilor ei. A scris pe camera de luat vederi: Smile always (Zâmbește mereu), după care a plecat fericită la vestiar.

Halep o va întâlni luni pe franțuzoaica Alize Cornet.

Campioana Dinamo, victorie uriașă într-o atmosferă electrizantă. Când se decide calificarea în Final 4
Campioana Dinamo Bucureşti a învins marţi, pe teren propriu, într-o atmosferă electrizantă, formaţia daneză Skjern Handbold, scor 28-27 (14-15), în turul sferturilor de finală ale...
WTA Madrid începe azi fără Simona Halep. Programul româncelor
Turneul WTA 1000 de la Madrid programează astăzi primele meciuri de pe tabloul principal feminin, în absența Simonei Halep, care a refuzat din motive medicale wild-card-ul oferit de...