Imaginile dureroase cu suferinta Simona Halep. Ce probleme ar avea sportiva dupa accidentarea de la Roma VIDEO

Miercuri, 12 Mai 2021, ora 20:24
11595 citiri

Simona Halep s-a accidentat la gamba stanga in setul secund al meciului cu Angelique Kerber la scorul de 3-3.

Romanca castigat primul set cu cu 6-1 si a fost nevoita sa abandoneze.

Momente cumplite la Roma. Simona s-a accidentat groaznic si a iesit plangand de pe teren. Romanca a abandonat in setul doi cu Kerber

Accidentarea este grava pentru sportiva din Constanta care a iesit in lacrimi de pe teren.

Din cate se pare, Simona are ruptura.

VIDEO AICI

Simona Halep are sanse mici sa joace la Roland Garros, turneu care va incepe in doua saptamani.

Cum se simte fotbalistul de la Poli Iași cu multiple fracturi craniene: ”Confuz și stare de somnolență”
Clubul de fotbal Politehnica Iaşi anunţă că starea jucătorului Luca Mihai, accidentat grav duminică, în meciul cu Dinamo, este una stabilă, dar că acesta încă este confuz şi prezintă...
Panică la meciul Dinamo - Poli Iași. Jucătorul care a fost scos din teren cu masca de oxigen
Meciul Dinamo - Poli Iași din play-out-ul Superligii, aflat în desfășurare, a consemnat o accidentare gravă a lui Luca Mihai, tânărul jucător al oaspeților. În minutul 28, Josue...