Sergio Ramos, comportament de huligan după meciul cu Bayern Munchen: pe cine s-a răzbunat fotbalistul VIDEO

Miercuri, 15 Februarie 2023, ora 14:10
3547 citiri
Sergio Ramos

Fundașul echipei PSG, Sergio Ramos, și-a dat în petec după eșecul echipei sale cu Bayern Munchen.

PSG a pierdut cu 1-0 meciul de pe teren propriu cu Bayern Munchen, manșa tur a optimilor Ligii Campionilor.

La finalul partidei, jucătorii de la Paris au mers în dreptul peluzei pentru a saluta galeria. Dar Sergio Ramos nu a fost mulțumit de faptul că fotoreporterii s-au strâns în dreptul jucătorilor. Mai întâi, l-a muștruluit pe unul dintre aceștia, apoi l-a împins pe un altul.

Paris Saint-Germain a pierdut, scor 0-1, cu Bayern Munchen, prin golul marcat de Kingsley Coman, în minutul 53.

Şi PSG a marcat prin Mbappe, în minutul 82, dar golul a fost anulat pe motiv de ofsaid.

Dembele și Mbappe au adus titlul la PSG. Gol de mare rafinament marcat de Kylian plus o fază în care și-a ridiculizat adversarul VIDEO
Echipa franceză PSG a învins miercuri, în deplasare, scor 4-1, formaţia Lorient, în etapa a 29-a din Ligue 1. PSG s-a impus la Lorient prin golurile marcate de cei doi jucători pe care...
De ce va alege vedeta lui PSG să joace pentru Real Madrid. Brazilianul Ronaldo a explicat totul
Presa din Spania a dezvăluit că Real Madrid vrea să-l aducă pe Kylian Mbappe fără să fie afectate posturile celorlați jucători. "Kylian știe că, fiind la Real Madrid, îi va fi mult...
#Sergio Ramos, #psg, #Bayern, #liga cmapionilor, #mbappe, #messi, #neymar , #stiri Champions League