Eto'o are Rusia la picioare inca de la primul meci (Video)

Sambata, 27 August 2011, ora 23:23
2277 citiri

Eto'o a debutat excelent la noua sa echipa, Anzhi Makhachkala.

Camerunezul transferat in urma cu cateva zile de la Inter a inscris in meciul terminat la egalitate, scor 1-1, cu Rostov, in etapa a 23-a a primei ligi ruse de fotbal.

Atacantul in varsta de 30 de ani a fost introdus pe teren in minutul 58 si a punctat 22 de minute mai tarziu, in urma unei actiuni excelente a lui Zhirkov.

Pentru Rostov, care a jucat acasa, a marcat Kalachev, in minutul 72.

27 de milioane de euro i-a costat pe rusii de la Anzhi transferul lui Eto'o, care are in Rusia un salariu de-a dreptul incredibil: 20,5 milioane de euro pe sezon!

Prima ședință de Guvern care se desfășoară la Timișoara. Ce proiecte vor fi discutate în întâlnirea de astăzi
Guvernul se reuneşte joi, la Timişoara, într-o şedinţă specială, în cadrul căreia urmează să fie aprobate o serie de proiecte de infrastructură cu impact regional, precum şi plata în...