Bucurie nebunească la Guadalajara! Cum s-a manifestat Maria Sakkari după ce a câștigat un meci VIDEO

Vineri, 21 Octombrie 2022, ora 09:39
2953 citiri
Maria Sakkari s-a bucurat nebunește FOTO facebook

Maria Sakkari a avut o reacție neobișnuită după ce a trecut cu 5-7, 6-3, 6-3 de americanca Daniele Collins, la turneul de la Guadalajara.

Ea s-a bucurat asemenea unui boxer, în uralele publicului, pentru victoria care o aduce în fața unui meci important.

Veronica Kudermetova o va întâlni pe Maria Sakkari în sferturi la Guadalajara într-un meci direct pentru calificarea la Turneul Campioanelor, care va avea loc la Fort Worth, Texs, în perioada 31 octombrie - 7 noiembrie.

Nr.11 Daria Kasatkina

Victoria Rusiei în Ucraina ar avea consecințe devastatoare pentru apărarea NATO. Polonia, Ungaria, Slovacia și România sunt amenințate
Actuala dezbatere americană privind acordarea de asistență militară suplimentară Ucrainei se bazează în parte pe presupunerea că războiul va rămâne în impas, indiferent de acțiunile...
Meci suspendat în campionatul Italiei, după ce un jucător s-a prăbușit pe teren
Meciul dintre echipele italiene Udinese şi AS Roma, disputat duminică la Udine, în etapa a 32-a din Serie A, a fost întrerupt în minutul 72, după ce Evan Ndicka, jucătorul Romei, s-a...