Răzvan Marin, meci dramatic în Italia. Fotbalistul român a ratat o ocazie mare cu Napoli

Luni, 21 Februarie 2022, ora 23:17
1722 citiri
Cagliari. Foto: Facebook / Cagliari Calcio

Formaţia Cagliari, cu mijlocaşul Răzvan Marin în teren din minutul 75, a încheiat la egalitate, scor 1-1, meciul disputat, luni, pe teren propriu, în compania echipei Cagliari, în etapa XXI-a a campionatului Italiei.

Pentru Cagliari a marcat Peseiro, în minutul 58, iar pentru Napoli a egalat Osimhen, în minutul 87.

La Cagliari, Răzvan Marin a intrat pe teren în minutul 75, în locul lui Grassi. El a avut o ocazie de gol în minutul 86, respinsă de portarul Ospina.

În clasament, Napoli ocupă locul 3, cu 54 de puncte, iar Cagliari este pe 18, cu 22 de puncte.

Liderul Seriei A este AC Milan, cu 56 de puncte, locul 2 fiind ocupat de Inter, cu 54 de puncte, dar un meci mai puţin disputat.

Vara vine mai repede în Capri. Una dintre cele mai selecte insule din Europa e îmbrăcată acum în galben și verde și înconjurată de albastru REPORTAJ
Pe o listă a celor mai exclusiviste locuri din Europa, demne de vizitat din martie până în noiembrie, insula Capri ocupă un loc de cinste. Este refugiul ideal după sau în timpul unui...
Nicușor Dan se află pe primul loc în intențiile de vot ale bucureștenilor. Cât de mulțumiți sunt locuitorii Capitalei de cum arată orașul lor SONDAJ
Nicuşor Dan, actualul primar al Capitalei se află pe primul loc în intenţiile de vot ale bucureştenilor pentru postul de primar general, cu 31% din opţiuni, urmat de Gabriela Firea cu 24% şi...
#Razvan Marin, #cagliari, #cagliari razvan marin victorie, #napoli , #stiri Razvan Marin