Meci dramatic pentru Răzvan Lucescu, cu o mare rivală la titlu. Cum arată clasamentul

Duminica, 11 Februarie 2024, ora 22:07
3358 citiri
Răzvan Lucescu e antrenor la PAOK Salonic FOTO facebook

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a remizat, duminică, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa AEK Atena, într-un meci din etapa a 22-a a campionatului Greciei.

AEK a deschis scorul prin Eliasson, în minutul 47. Pentru PAOK a egalat Kedziora, în minutul 89.

Pentru Răzvan Lucescu este primul meci după ce în urmă cu două zile şi-a prelungit cu trei ani contractul.

PAOK Salonic este lider în clasament, cu 51 de puncte, în timp ce AEK ocupă locul trei, cu 49 de puncte. Pe poziţia a doua este Panathinaikos, care are 50 de puncte.

Răzvan Lucescu a învins liderul și speră în continuare la titlu. Lupta e dramatică
Echipa greacă PAOK Salonic, condusă de tehnicianul român Răzvan Lucescu, a învins duminică seara, pe teren propriu, scor 3-2, gruparea AEK Atena, în etapa a opta a play-off-ului...
Puncte prețioase pierdute de Răzvan Lucescu, cu un jucător în plus. Ce se întâmplă în lupta pentru titlu
Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a remizat, miercuri, în deplasare, scor 1-1, cu echipa Lamia, într-un meci din play-off-ul campionatului Greciei. Lamia a deschis scorul...