Razvan Lucescu a incheiat anul cu o remiza: Al Hilal - Al Shabab, scor 1-1

Joi, 31 Decembrie 2020, ora 21:20
2692 citiri
Razvan Lucescu a fost desemnat cel mai bun antrenor in luna noiembrie

Formatia Al Hilal, antrenata de Razvan Lucescu, a remizat, joi seara, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa Al Shabab, intr-un meci din etapa a XI-a a campionatului Arabiei Saudite.

Oaspetii au deschis scorul in minutul 14, prin Martins, iar in minutul 51 au ramas in inferioritate numerica, Al Ammar fiind eliminat.

Al Hilal a egalat in minutul 87, prin Al Shehri.

Tot in ultima zi a anului 2020, Razvan Lucescu a primit trofeul pentru Antrenorul Lunii Noiembrie.

Al Hilal este lider in clasament, cu 24 de puncte, in timp ce AL Shabab este pe locul trei, cu 19 puncte.

Ianis Hagi, urmarit de trei cluburi mari din Europa. Plecarea din Scotia ar putea avea loc in 2021

Prima ședință de Guvern care se desfășoară la Timișoara. Ce proiecte vor fi discutate în întâlnirea de astăzi
Guvernul se reuneşte joi, la Timişoara, într-o şedinţă specială, în cadrul căreia urmează să fie aprobate o serie de proiecte de infrastructură cu impact regional, precum şi plata în...
#lucescu, #razvan, #meci, #arabia, #saudita, #Al Hilal, #remiza , #stiri Razvan Lucescu