Meci dramatic pentru Răzvan Lucescu în campionatul Greciei. Golul decisiv a fost marcat în prelungiri

Luni, 14 Martie 2022, ora 09:20
2465 citiri
Răzvan Lucescu

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu şi la care joacă Alexandru Mitriţă, a învins, duminică seară, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, echipa PAS Giannina, într-un meci din play-off-ul campionatului Greciei.

Golul a fost marcat de Akpom, în minutul 90+1.

Mitriţă a intrat pe teren în minutul 46.

PAOK ocupă locul doi în clasament, cu 56 de puncte, în timp ce PAS Giannina este pe 6, cu 40. Lider este Olympiakos, care are 68 de puncte.

Puncte prețioase pierdute de Răzvan Lucescu, cu un jucător în plus. Ce se întâmplă în lupta pentru titlu
Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a remizat, miercuri, în deplasare, scor 1-1, cu echipa Lamia, într-un meci din play-off-ul campionatului Greciei. Lamia a deschis scorul...
Vreme ciudată în Europa: Finlanda s-a „albit” și Grecia a devenit portocalie FOTO/VIDEO
În vreme ce unele părţi ale Greciei au devenit portocalii, marţi, 23 aprilie, din cauza prafului saharian, Finlanda s-a confruntat cu o săptămână de aprilie neobişnuit de... albă....