Loti Boloni l-a invins intr-un meci amical pe Razvan Lucescu

Duminica, 15 Iulie 2018, ora 16:56
2681 citiri

Royal Antwerp si PAOK Salonic, echipele antrenate de Ladislau Boloni si Razvan Lucescu, au sustinut un meci de pregatire in cantonamentul din Olanda, tara unde ambele formatii fac pregatirea de vara.

Belgienii s-au impus cu 3-1, dar e un scor poate mincinos, avand in vedere ca Lucescu si-a menajat multe dintre vedete.

Opare, minutul 16, Bolingi din penalti in minutul 44 si Owusu, minutul 59, au marcat golurile lui Anvers, in timp ce pentru greci a marcat Lazaros Lamprou, in minutul 33.

Ce echipe au folosit cei doi antrenori:

Antwerp: Bolat (Teunckens 70) - Haremans (Jaadi 70), Arslanagic, Matheus, Opare (Ghandri 70) - Yatabare, Haroun, Windecker (Bernier 81) - Owusu, Bolingi (Nazaryna 70), Rodrigues (Niangadou 81).

PAOK: Rey (Glykos 46) - Kitsiou, Khacheridi, Malezas, Balogiannis - Charisis, Shakhov - Jaba (Lyratzis 75), Warda (Limnios 75), Lamprou - Mystakidis.

Grecii din Salonic au jucat un amical si cu FCSB in aceasta vara, castigat cu scorul de 2-1.

Cum trec partidele peste mesajul anticorupție aruncând în cursa pentru locale candidați certați cu legea
Deși de-a lungul timpului au spus că se delimitează de acțiunile colegilor certați cu legea, iar unii chiar au strâns electorat în jurul „luptei anticorupție”, astăzi, partidele își...
Candidat comun PSD-PNL la alegerile prezidențiale? Băsescu: ”Spuneţi-mi care din partidele astea ar fi de acord să susţină candidatul celuilalt? Eu zic că niciunul”
Fostul preşedinte Traian Băsescu a afirmat duminică seara, 28 aprilie, că nu vede posibilitatea ca PSD şi PNL să aibă un candidat comun la alegerile prezidenţiale. „Nu. Spuneţi-mi...
#Loti Boloni meci amical cu Razvan, #Anvers bate pe PAOK amical Olanda , #stiri Razvan Lucescu