Aniversare tristă pentru Răzvan Lucescu. Ce s-a întâmplat cu PAOK în Conference League. Alte rezultate din play-off

Joi, 17 Februarie 2022, ora 22:12
2458 citiri
Răzvan Lucescu

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a fost învinsă, joi seară, în deplasare, cu scorul de 1-0, de echipa Midtjylland, într-un meci din prima manşă a play-off-ul-ui pentru optimile Conference League.

Golul a fost marcat de Andersson, în minutul 20. Răzvan Lucescu a împlinit joi 53 de ani. La PAOK, Alexandru Mitriţă a jucat o repriză.

Au marcat: Druijf ‘1, Grull ’15 / Openda ‘74

În minutul 65, de la gazde a fost eliminat Stojanovic.

Partidele Celtic – Bodo/Glimt, Leicester City – Randers, Marseille – Qarabag FK şi Sparta Praga – Partizan Belgrad se dispută de la ora 22.00.

Puncte prețioase pierdute de Răzvan Lucescu, cu un jucător în plus. Ce se întâmplă în lupta pentru titlu
Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a remizat, miercuri, în deplasare, scor 1-1, cu echipa Lamia, într-un meci din play-off-ul campionatului Greciei. Lamia a deschis scorul...
Prințul Louis a împlinit 6 ani. De ziua lui, Kate și William l-au prezentat lumii pe rețelele sociale FOTO
Este sărbătoare în familia regală a Marii Britanii. Prințul Louis, fiul Prințului și Prințesei de Wales, a împlinit marți, 23 aprilie 2024, vârsta de 6 ani. Deși s-a crezut că...