Fără Messi și Neymar, PSG a făcut încă un pas greșit în campionat. Bogații Franței, la al treilea meci fără victorie în deplasare în Ligue 1

Duminica, 09 Ianuarie 2022, ora 23:41
1966 citiri
PSG. Foto: Facebook

Formaţia Paris Saint-Germain a remizat, duminică, în deplasare,scor 1-1, cu echipa Olympique Lyon, în etapa a XX-a a campionatului Franţei.

Pentru Lyon a marcat Paqueta, în minutul 7, iar pentru PSG a înscris Kehrer, în minutul 76.

PSG este lider în clasament, cu 47 de puncte, urmată de OGC Nice, cu 36 de puncte, şi Olympique Marseille, tot cu 36 puncte.

Lyon este pe locul 11, cu 25 de puncte.

Egalul de la Lyon este al treilea meci fără succes în deplasare pentru PSG în campionat.

Presa catalană n-are milă de Istvan Kovacs: ”S-a terminat! A fost începutul sfârșitului”
Paris Saint-Germain s-a calificat în semifinalele Ligii Campionilor la fotbal, după ce a învins-o pe FC Barcelona cu scorul de 4-1 (1-1), marţi seara, în deplasare, în manşa secundă a...
Spaniolii care s-au bucurat de eliminarea Barcelonei. Românul Kovacs, comparat cu o insectă