Fotbaliștii lui PSG s-au bătut între ei la finalul meciului cu Real Madrid. Neymar, capul răutăților

Joi, 10 Martie 2022, ora 10:51
7919 citiri
PSG. Foto: Facebook / UEFA Champions League

A fost iureș mare la PSG după ratarea calificării în sferturile Champions League.

De nervi, fotbaliștii echipei franceze s-au bătut între ei la vestiare.

Real Madrid a învins cu 3-1 și a declanșat fiesta pe Santiago Bernabeu.

Conform presei străine, Neymar și Donnarumma s-au certat la vestiare, conflictul dintre cei doi ajungând să fie unul violent.

Brazilianul i-a reproșat portarului italian greșeala făcută la primul gol marcat de Benzema.

Spiritele s-au calmat numai după intervenția coechipierilor.

Benzema a fost eroul madrilenilor. Francezul a marcat trei goluri și a adus o calificare fabuloasă pentru Real Madrid în sferturile Champions League.

Dembele și Mbappe au adus titlul la PSG. Gol de mare rafinament marcat de Kylian plus o fază în care și-a ridiculizat adversarul VIDEO
Echipa franceză PSG a învins miercuri, în deplasare, scor 4-1, formaţia Lorient, în etapa a 29-a din Ligue 1. PSG s-a impus la Lorient prin golurile marcate de cei doi jucători pe care...
De ce va alege vedeta lui PSG să joace pentru Real Madrid. Brazilianul Ronaldo a explicat totul
Presa din Spania a dezvăluit că Real Madrid vrea să-l aducă pe Kylian Mbappe fără să fie afectate posturile celorlați jucători. "Kylian știe că, fiind la Real Madrid, îi va fi mult...
#psg, #neymar, #Donnarumma, #Champions League rezultate, #Real Madrid , #Champions League