Comentarii
petrache - Era de asteptat.
23.02.2021, 22:32
Pentru cine nu stie ce studii are Sosoaca, vin cu precizarea ca a studiat dreptul la fabrica de diplone Nicolaie Titulescu, si a sters praful printr-un birou de avocatura pe care n-am reusit sa-l gasesc cu google.com. Mama ei are conceptii ceva mai "evoluate" referitor familie.
Makro - Cine este?
23.02.2021, 16:30
O femeie frustrată, probabil aflată in perioada premenopauză, care-și trăiește momentul de glorie. Vae victis!
Alooo - Alooo...Sosoaca e un Vadim feminin...Dar are si dreptate uneori...
23.02.2021, 14:52
Numai cand te gandesti ca nu au construit spitale, in 31 de ani...nici nu au modernizat spitale...Au taiat Industria si au vandut-o...Petre Roman a zis ca e un marman de fiare...Au taiat padurea...Iliescu a vandut-o Austriei...Si alte hotii,coruptii,vanzari...Ei, politicienii, sunt milionari, iar oamenii sunt nevoiti sa fuga din tara...Au votat 300 in sParlament, de ani de zile, oamenii...Nu le pasa politicienilor...Cand se gandesc la popor, se gandesc tipul...Ahh Pulimea...300...
ioanr - Cinstit
23.02.2021, 14:41
acest personaj, aceasta creatura - ca nu poate fi creatie- inspira sila, greata; este imaginea impertinentei duse la extrem!!! De ce or fi votat niste ... neinspirati aceste caractere mizerabile (mai este o colega de partid -AUR- care e in proces sub acuzatia de proxenetism) si mai toti se vede ca nu au inteligenta de a iesi in evidenta prin fapte elegante si merituoase!
Pacat ca ne batem joc de dreptul nostru la vot pentru ca apoi sa ne plangem ca traim greu ?!!!
Noroc - "Cu adevarat", Sosoaca,
23.02.2021, 13:32
....este un GUNOI al Romaniei...!
daca zici Sosoaca, neaparat trebuie sa tragi apa, ca pute...!
tarfrad - Ha, ha, ha!
23.02.2021, 11:49
Vă rog să observați CINE II FACE reclamă Șoșonicii!!!
ACEEAȘI infectă așa-zis jurnalistă... Andreea Ruxanda!

Oare au crescut in aceeași cocină, sau... sunt impreună...?
488 - Mda!
23.02.2021, 16:10
“You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.
Makro - My man...
23.02.2021, 16:59
we are speaking about romanians ! What more do you want?
imsiimsi - Articol aiurea
23.02.2021, 11:36
Bun asta stiam de sosoaca de cind ii in parlament asa ca titlul articolului asta de rht ar fi trebuit sa fie "Ce stim deja despre Sosoaica".
Ma asteptam sa gasesc ceva date despre studiile facute gradul stiintific atinns, cateva procese mari pe care le a gastigat , citeva cauze pe care le a pierdut, cum se plaseaza firma ei de avocatura in tabloul general al firmelor de profil si alte asemenea date.
Sigur ca daca toate astea ar fi publicate onest atunci scandalgii ar fi joianis, orban, catzu, barna voiculescu care dpdv profesional sunt niste ratati iar politic sunt niste mafioti pusi pe furat care au pus mana pe un stat.
Edu - o scandalaghioaica
23.02.2021, 10:52
promovata intens de media!!! BEEahHHHH!
daca nu ati publica-o zi de zi pe prima pagina, nu ar sti nimeni de ea si nici nu s-ar da in stamba atata!
deschizi ziare.com si ii vezi mutra direct pe prima pagina! BEEEAHHH! urmatorul click e pe X
si uite asa pleaca "audienta" in alta parte! vai de voi, jurnalistii lui peste stricat
Kogaion78 - cata tevatura cu sosoricioaca fate!........da-o 'reac de batoza.....
23.02.2021, 10:51
....niesimtzita!....ce se tot vb. atita despre specimena asta ???....doar asta asteapta..1
P.S.: anaviva e ciolacu!....vad ca mai nou sta ngusha si iel cu adevaru, mesia falsa, batoza sosoricioaca!.....tzplrrrr......
fomofo - Mda!
23.02.2021, 11:45
Ca sa fiu sincer ea pune pe tapet multe probleme la care m-am gindit si eu si tu.Probleme sociale.Si distruge mitul ca parlamentarii sunt deasuprra legii.Cind unul ca "mitralera" ce spunea ca o sa omoare toti romanii,sau Bacalbasa-un amarit felcer de nava initial-sau Teodorovici un habarnist, jigneau de la tribuna parlamentului pe romani tu unde ai fost?Probabil ca in koorte la gratar si manele.
Acuma sunt alti natingi.Unul Voiculescu,care intr-un an de zile in Austria,a obtinut un masterat,unul Citu contabil amarit care tine evidenta in dublu ca mafiotii-unde-s vreo 10 milioane de euro,etc.
Sosoaca,nu prin limbaj,dar prin atitudine aduce un aer proaspat,de primavara in politica romaneasca.Aer de revolta.Domnia ta fa ce crezi ca se cuvine
parerea - ASTA-I SUBIECT?
23.02.2021, 10:34
Pe cine intereseaza acest bolnavnumit "senator" in Parlamentul Romaniei? Zilnic? Chiar la nivelul asta ati ajuns, dragi mass-medieni ai zilei? Poate ne vorbiti despre buget, cum se face, ce vrea el de la noi si noi de la el,in urmatorii ani...subiecte de interes pentru cetatenii Romaniei, nu iepuroaice de mahala in calduri!
Stan - "iepuroaică de mahala in călduri"?!?
23.02.2021, 15:11
Mai degrabă in isteria pre-menopauzei!
octav2 - SOSOACA..
23.02.2021, 10:30
..este rezultatul celor 30 de ani de educatie proasta care a scos idi oti pe banda, an dupa an..!!
a celor 50% care nu luau bacalaurealul...! an dupa an...
nu ca ceilalti ar fi mai de soi..!
inchipuiti va...AN DUPA AN..!! e de necrezut..!!
sute de mii de tampiti iesiti de pe bancile scolii fara nici un gram de educatie, care singurul lor gand a fost sa se fu.. si sa faca la randul lor o alta generatie de tampiti..!!
astia toti au crescut pana la varsta la care au drept de vot, si asta voteaza..!
si o sa fie si mai rau...!! asculati vorbele mele ca sunt om batran si am vazut multe..!
ps..singurul lucru care ma supara e ca o platesc eu , din impozitele mele, pe va gaboanda..! nu imi place asta deloc..as vrea sa mi donez impozitul direct la un orfelinat...!
parerea - "10", OCTAV!
23.02.2021, 10:44
O zi placuta!
Charb - Deja vu
23.02.2021, 10:26
S-ar putea ca dumneaei sa fie mă isteață decat mulți care o hulesc. Poate chiar asta intenționează premeditat, să facă circ in jurul ei, sa scandalizeze și să contrarieze pentru a fi in centrul atenției. De acum incolo cum va deschide gura un reporter va fi in preajma sa capteze cele spuse. Asta inseamnă publicitate, notorietate. In Romania toți cei cu gura mare au devenit celebrități. Presa e pe cale sa mai creeze in monstru care le va aduce cititori iar Sosoacei probabil multi admiratori. Daca vrei intr-adevăr sa anulezi o persoană de genul asta atunci ingnor-o, banalizeaz-o
Makro - Pe bune?!
23.02.2021, 17:13
O supraestimezi groaznic fratie !