Ceata a oprit definitiv meciul Viitorul - Poli Iasi. Meciul intrerupt luni in minutul 68 va fi reprogramat si va incepe din minutul 1

Marti, 23 Februarie 2021, ora 17:12
1949 citiri
Ceata pe stadion. FOTO: Facebook / Viitorul FC

Meciul de la Ovidiu, dintre FC Viitorul si Poli Iasi, nu s-a putut disputa nici marti, de la ora 17.00, din cauza cetii si se va juca din primul minut la o data ce va fi anuntata ulterior.

Partida a fost amanata de luni pentru marti, din cauza cetii. Marti, la ora 16.00, intalnirea a fost din nou amanata, o ora, din acelasi motiv.

Nici la ora 17.00, ceata nu a permis continuarea meciului intrerupt in minutul 68, astfel ca arbitrul Andrei Chivulete a decis ca jucatorii sa mearga la vestiare, partida urmand a fi reprogramata si reluata din minutul 1.

Meicul din etapa a XXIV-a a Ligii I fusese intrerupt, luni, in minutul 68, din cauza cetii, la scorul de 0-0.

EXCLUSIV Un fotbalist de la nationala de fotbal a Romaniei, batut in plina strada. "L-au atacat 10-12 persoane. A fost grup organizat"

Florinel Coman a circulat cu un permis auto suspect de Ucraina. Cat platesc romanii pentru documente auto false

De ce Robert Negoiță nu poate fi candidatul coaliției la Primăria Capitalei. „Niciun primar de sector nu are mai multe șanse decât Piedone”
În contextul unei crize generate în alianța PSD-PNL, generată de zvonurile legate de o eventuală retragere a medicului Cătălin Cîrstoiu, primarul de la Sectorul 3, Robert Negoiță, s-a...