Florentin Petre si Pancu au marcat pentru CSKA Sofia

Duminica, 14 Martie 2010, ora 12:05
1247 citiri

Jucatorii romani Florentin Petre si Daniel Pancu au inscris pentru CSKA Sofia in meciul castigat, scor 4-1, in fata celor de la Sportist Svoge.

Florentin Petre a dat un super-gol in minutul 41, facand 3-0, in timp ce Daniel Pancu a inscris al patrulea gol al sofietilor, printr-un penalty in minutul 83.

Grandin, in minutul 25, si Yanchev, in minutul 35, au marcat celelalte goluri ale echipei lui Andone, in timp ce Petrov, in minutul 90, a inscris pentru oaspeti.

Dupa acest succes, CSKA Sofia a urcat pe primul loc in Bulgaria, iinsa Litex Lovech intalneste duminica pe Levski Sofia.

C.M.

Respect, d-le Cîrstoiu: "un medic nu abandonează niciodată"! Câți antreprenori gândesc la fel?
Nu l-am cunoscut niciodata pe medicul Cirstoiu, nu am avut nicio legatura ce el. In schimb, ca si voi, am avut ocazia sa-l vad la lucru pe scena politica damboviteana. Dupa parerea mea, responsabil...
Fenomene fără precedent în istoria alegerilor. Politolog: „Vom vedea niște scoruri foarte interesante"
Se anunță o prezență-record la alegerile europarlamentare, programate pentru 9 iunie 2024. Fenomenul a fost explicat de către politologul Andrei Țăranu, într-un interviu pentru Ziare.com....