Ovidiu Hațegan va arbitra un super-meci în Liga Campionilor. Românul îl va ”fluiera” pe Cristiano Ronaldo

Luni, 21 Februarie 2022, ora 12:09
1494 citiri
Ovidiu Hațegan

Arbitrul Ovidiu Haţegan a fost delegat de UEFA la meciul Atletico Madrid - Manchester United, din prima manşă a optimilor de finală ale Ligii Campionilor.

El va fi ajutat de asistenţii Mircea Grigoriu şi Sebastian Gheorghe, precum şi de rezerva Radu Petrescu.

În camera VAR se vor afla italienii Massimiliano Irrati şi Marco Guida.

Meciul dintre echipa antrenată de Diego Simeone și cea în care evoluează Cristiano Ronaldo va avea loc, miercuri, de la ora 22.00, la Madrid. Returul este programat la 15 martie.

Pas greșit pentru CSM București înainte de sferturile Ligii Campionilor. Câte goluri a dat Cristina Neagu
Campioana CSM Bucureşti a remizat joi, pe teren propriu, cu formaţia Dunărea Brăila, scor 35-35 (19-15), în derby-ul etapei a XX-a a Ligii Naţionale. Principalele marcatoare ale meciului...
Din ce destinații vin primele avioane în România imediat după intrarea în „Air Schengen”. Pasagerii nu vor mai face controalele la frontieră
Primele zboruri din spaţiul Schengen care vor ateriza duminică pe aeroportul Henri Coandă vor fi cele care vin de la Paris, Viena, Hamburg, Roma, Zurich, Munchen, Amsterdam şi Geneva,...
#Ovidiu Ha egan, #cristiano ronaldo, #arbitru, #Liga Campionilor , #stiri fotbal