Pierdere importantă pentru PSG în Champions League. Ce super fotbalist va lipsi

Luni, 18 Octombrie 2021, ora 17:05
3157 citiri
Neymar. Foto: Facebook / Neymar

Atacantul brazilian Neymar nu va evolua pentru Paris Saint-Germain în meciul cu Leipzig, din Liga Campionilor.

Neymar are dureri la aductori de la revenirea de la naţionala Braziliei. El va fi absent mai multe zile.

Astfel, jucătorul de 29 de ani va lipsi la meciul cu Leipzig, dar şi la partida cu Olympique Marselle, de duminică, din campionatul Franţei.

Pas greșit pentru CSM București înainte de sferturile Ligii Campionilor. Câte goluri a dat Cristina Neagu
Campioana CSM Bucureşti a remizat joi, pe teren propriu, cu formaţia Dunărea Brăila, scor 35-35 (19-15), în derby-ul etapei a XX-a a Ligii Naţionale. Principalele marcatoare ale meciului...
Ce-a făcut Irina Begu în primul meci după 7 luni de pauză
Irina Begu, locul 126 WTA şi favorită 4, s-a calificat, marţi, în optimile de finală ale turneului Megasaray Hotels Open din Antalya, de categorie WTA 125 şi dotat cu premii de 115.000 de...