Mihai Stoica a făcut o criză de nervi la finalul meciului FCSB - Viking. Ce l-a nemulțumit

Vineri, 19 August 2022, ora 10:48
3600 citiri
Mihai Stoica

FCSB a fost învinsă cu scorul de 2-1 (2-1) de echipa norvegiană Viking Stavanger, joi seara, pe Arena Naţională din Bucureşti, în prima manşă a play-off-ului Europa Conference League la fotbal.

FCSB a deschis scorul foarte rapid, în minutul 3, prin Florinel Coman, care a trimis în plasă mingea revenită din transversală după lovitura de cap a lui David Miculescu. Viking a punctat de două ori după ezitări ale defensivei gazdelor, în minutul 5, prin Kevin Aleksander Kabran, şi în minutul 35, prin Sondre Flem Bjoershol.

În ultimele minute, Darius Olaru a luatt un cartonaș galben în urma căruia va fi suspendat la returul cu Viking de joia viitoare, fapt care l-a supărat extrem de tare pe managerul Mihai Stoica.

Conform gsp.ro, aflat pe banca de rezerve a FCSB-ului, Mihai Stoica a aruncat cu foile aflate în apropiere și s-a năpustit spre tunel, luând la șuturi obiectele aflate în zonă. Apoi, Meme Stoica și-a vărsat frustrarea și pe copertina din drumul către cabine.

Pe cine sună Meme Stoica primul dacă FCSB câștigă titlul. Ce zice el, aia facem!
FCSB este aproape de a câștiga titlul după mulți ani iar mai mulți jucători din echipă sunt în vizorul selecționerului Edi Iordănescu pentru Campionatul European din Germania....
Gestul care a stârnit stupoare în Italia: antrenorul Fiorentinei a sărutat o jurnalistă după gol. Cei doi sunt căsătoriţi, dar nu unul cu celălalt
Tehnicianul echipei Fiorentina, Vincenzo Italiano, a sărutat o jurnalistă, joi seară, după ce formaţia italiană a înscris al doilea gol la meciul cu Viktoria Plzen, din Conference League....