Ce au făcut vedetele de la PSG în ultimul meci înaintea Mondialelor

Duminica, 13 Noiembrie 2022, ora 16:43
2029 citiri
Leo Messi

Messi, Neymar și Mbappe au fost titulari în meciul pe care PSG l-a jucat pe teren propriu contra celor de la Auxerre.

A fost 5-0 pentru parizieni, însă doar Mbappe a reușit să înscrie dintre cei trei. Francezul a descis scorul în minutul 11 pentru PSG, echipă pentru care au mai punctat Soler (51), Hakimi (57), Sanchez (81) și Ekitike (85).

Messi și Neymar n-au dat gol și au fost înlocuiți în minutul 74.

Paris Saint Germain intră în pauza competițională cu un avans de cinci puncte față de Lens în campionatul francez.

Cine a marcat un gol fabulos pentru Argentina, în absența lui Messi VIDEO
Fără Lionel Messi, accidentat, Argentina a învins Costa Rica, scor 3-1, într-un meci amical disputat, marţi, la Los Angeles. Argentina s-a impus graţie unui gol superb marcat de Angel Di...
L'Equipe a aflat salariile fotbaliștilor din Franța: care e diferența dintre Mbappe și "muritori"
Kylian Mbappe, căpitanul selecţionatei Franţei, dominată clasamentul salariilor din prima ligă franceză de fotbal în acest sezon, după plecările argentinianului Lionel Messi şi...