Imagini incredibile din Turcia. Ce s-a întâmplat la derby-ul românilor. Meciul a fost oprit, iar Șumudică a luat ”foc”! VIDEO

Marti, 18 Ianuarie 2022, ora 20:35
3317 citiri
Marius Șumudică

Meciul dintre echipa Gaziantep, la care Alexandru Maxim şi Alin Toşca au fost titulari, şi Yeni Malatyaspor, formaţia pregătită de Marius Şumudică, a fost suspendat, marţi, din cauza ninsorii abundente.

După ce s-a jucat doar o repriză, partida a fost suspendată, iar antrenorul Marius Şumudică a primit al doilea galben după o discuţie pe culoarul care duce la vestiare cu arbitrul Umit Ozturk. Românul nu a fost de acord cu suspendarea meciului.

Partida contând pentru etapa a XXII-a a campionatului Turciei, va continua miercuri, de la ora 17.00, cu repriza a doua, şi de la scorul de 0-0.

Sonda trimisă de japonezi pe lună, transmite noi imagini. A rezistat două nopți lunare, adică două săptămâni terestre FOTO
Sonda japoneză SLIM s-a trezit din nou după ce a supravieţuit temperaturilor scăzute din a doua sa noapte lunară, care durează două săptămâni terestre, şi a transmis noi imagini, a...
Primele imagini cu Cristian Gațu și femeia care l-a făcut să divorțeze, la 78 de ani: ”Vrei, nu vrei, intri în morișcă” VIDEO
Cristian Gațu (78 de ani), fost mare handbalist al României, este în mijlocul unui scandal mediatic după ce a cerut divorțul de soția sa, iar aceasta îl acuză că trăiește cu așa zisa...