Sanmartean, gol fabulos in Arabia Saudita: Iata ce a reusit "micul Platini" (Video)

Vineri, 23 Octombrie 2015, ora 08:14
3751 citiri

Lucian Sanmartean a inscris un gol superb in Cupa Printului din Arabia Saudita.

Mijlocasul roman a marcat in minutul 87 al meciului cu Al Khaleej, din sferturile de finala, reusita sa fiind decisiva pentru Al Hilal.

Cel poreclit "micul Platini" a preluat mingea in marginea careului advers, lateral stanga, a driblat superb un adversar si a marcat cu un sut la coltul lung.

Al Hilal s-a impus cu scorul de 2-1 in fata celor de la Al Khaleej, reusind sa revina de la 0-1.

Nicușor Dar îl provoacă pe Piedone la o dezbatere electorală. Răspunsul ironic al Primarului Capitalei după ce AUR l-a amenințat cu plângerea penală
Primarul general al Capitalei, Nicuşor Dan, a declarat joi, 25 aprilie, că aşteaptă de la contracandidatul său Cristian Popescu Piedone un răspuns în ce priveşte participarea la o dezbatere...
Ciolacu anunță că întrerupe orice comunicare cu Piedone: "Îi urez succes"
Marcel Ciolacu a tăiat orice cale de comunicare cu Cristian Popescu Piedone. Președintele PSD a declarat joi, 25 aprilie, că nu va mai exista niciun dialog și nicio ofertă pentru Piedone....