Messi l-a invins din nou pe Cristiano Ronaldo (Video)

Joi, 10 Februarie 2011, ora 08:32
2895 citiri

Nationala Argentinei a castigat, miercuri seara, scor 2-1, meciul amical disputat in compania selectionatei similare a Portugaliei.

Partida a reprezentat un nou duel intre Lionel Messi si Cristiano Ronaldo, adversari si in Primera Division, ambii fotbalisti reusind sa inscrie pentru echipele lor.

Argentina a deschis scorul in minutul 14, prin Di Maria, iar Cristiano Ronaldo a restabilit egalitatea sapte minute mai tarziu.

Scorul final a fost stabilit in minutul 90, starul echipei FC Barcelona, Lionel Messi, transformand o lovitura de la 11 metri.

Urmariti mai jos golurile inscrise in Portugalia - Argentina:

C.F

Cristiano Ronaldo, mai bogat cu 10 milioane de euro! Care e motivul
Starul portughez Cristiano Ronaldo a câştigat parţial procesul pe care l-a intentat împotriva clubului Juventus Torino pentru restanţe salariale, relatează L'Equipe. Cristiano Ronaldo a...
#Lionel Messi, #cristiano ronaldo, #amical Portugalia Argentina , #stiri Lionel Messi