Liga Campionilor, marți și miercuri au loc ultimele partide din grupe. Programul complet și clasamente

Marti, 12 Decembrie 2023, ora 07:08
1634 citiri
Se termină faza grupelor Ligii Campionilor FOTO: depositphotos.com

Meciurile din ultima etapă a fazei grupelor Ligii Campionilor au loc marţi şi miercuri:

Royal Antwerp - FC Barcelona

Clasament: 1. Barcelona 12, 2. Porto 9, 3. Șahtior 9, 4. Antwerp 0.

CSM București, meci de coșmar în sferturile Ligii Campionilor. Ce șanse de calificare mai au ”tigroaicele”
Campioana CSM Bucureşti a fost învinsă duminică, pe teren propriu, de formaţia Metz Handball, scor 27-24 (15-14), în manşa tur din sferturile de finală ale Ligii Campionilor. Returul va...
Ce rușine a evitat PSG în meciul în care putea câștiga titlul
Paris Saint-Germain a remizat, 3-3, cu Le Havre după ce a egalat pe final de meci, amânând sărbătorirea titlului de campioană a Franţei cu patru zile înainte de semifinala tur cu Borussia...
#Liga Campionilor, #champions league, #Liga Campionilor program meciuri, #manchester city, #psg, #Real Madrid, #barcelona, #Bayern Munchen , #stiri Champions League