Scandal urias in Liga 1 din cauza arbitrajului. "A fost penalty clar. Da-ne tata. E al nostru. Da-ne"

Vineri, 05 Martie 2021, ora 22:44
3560 citiri
Ilie Poenaru. FOTO: Facebook / Academica Clinceni

Ilie Poenaru, antrenorul Academicii Clinceni, tipa dupa ce echipa sa a fost egalata in minutele de prelungire la Ovidiu, contra echipei FC Viitorul.

Tehnicianul ilfovenilor da vina pe arbitraj si il acuza pe centralul Marian Barbu ca nu a dat un penalty pentru jucatorii sai, in repriza a doua a meciului.

"Am luat gol care nu trebuia luat. Nu se poate asa ceva. Da-ne tata. A fost penalty clar, e al nostru. Da-ne!

Etapa de etapa gresesc, dar sunt greseli mari.

Sunt si ei oameni, gresesc, ii protejam, dar trebuie sa fie mai atenti", a spus Ilie Poenaru la Digisport.

Academica Clinceni a facut egal, 1-1, cu FC Viitorul si ramane pe locul 6, pozitie de play- off.

EXCLUSIV VIDEO Imagini de colectie cu Gica Hagi si tatal Simonei Halep la o petrecere de pomina la Constanta

Schimbari importante in ceea ce priveste regula hentului in fotbal. Ce modificari s-au adus cand un jucator atingea mingea cu mana

De ce Robert Negoiță nu poate fi candidatul coaliției la Primăria Capitalei. „Niciun primar de sector nu are mai multe șanse decât Piedone”
În contextul unei crize generate în alianța PSD-PNL, generată de zvonurile legate de o eventuală retragere a medicului Cătălin Cîrstoiu, primarul de la Sectorul 3, Robert Negoiță, s-a...