Dezvaluiri de la Rapid - Steaua: Ce i-a spus Pancu pe teren lui Latovlevici

Duminica, 27 Iulie 2014, ora 11:56
4281 citiri

Steaua a invins Rapid cu 3-1 in primul derbi din noul sezon de Liga I, chiar in prima etapa a acestuia, sambata seara, pe stadionul Giulesti.

Iasmin Latovlevici, fundasul stelist, a declarat dupa meci ca a avut o discutie cu Daniel Pancu, in timpul partidei, capitanul rapidist fiind nevoit sa recunoasca superioritatea stelista: "Altadata, adversarii erau mult mai rai, dar ma gandesc ca sunt si nepregatiti. Cred ca in repriza a doua rapidistii au cazut fizic. Pancu mi-a zis in timpul meciului, spre sfarsit, ca nici la antrenament nu ne iese jocul asa, era suparat.", spunea Latovlevici dupa meci.

Liga 1: Steaua a invins Rapidul in Giulesti

Tot legat de meciul cu Rapidul, fostul timisorean a mai declarat: "In repriza a doua mi-a fost frica putin de petarde, imi era sa nu imi tiuie urechea, dar pana la urma nu s-a intamplat nimic.", a mai adaugat stelistul.

Steaua a invins Rapid cu 3-1 in prima runda a Ligii I, dupa goluri marcate de Keseru, Popa si Chipciu, respectiv Pancu.

D.A.

Nicușor Dan tocmai a dat cărțile pe față. De ce și-a dat demisia din USR, partidul pe care l-a creat
Nicușor Dan a dat cărțile pe față după ani buni. Primarul Bucureștiului a explicat de ce a ieșit din USR, partidul pe care l-a fondat. Ruptura dintre Nicușor Dan și USR a surprins pe...
Candidatura Dianei Şoşoacă la Primăria Capitalei a fost respinsă. „Eu nu am anunţat niciodată public că voi candida. E un ordin de la Marcel Ciolacu”
Biroul Electoral de Circumscripţie nr. 42 Municipiul Bucureşti a respins candidatura Dianei Şoşoacă, preşedintă a partidul S.O.S. România, pentru funcţia de primar general al Capitalei,...
#dezvaluiri de la rapid steaua, #latovlevici discutie pe teren pancu, #pancu ziceri catre latovlevici teren , #etape