Nebunie în SUA. Messi a dat autograf chiar în timpul meciului pe teren VIDEO

Miercuri, 28 Septembrie 2022, ora 10:56
2209 citiri
Messi a dat autografe în timpul meciului în SUA. Foto: Twitter

Naţionala Argentinei a disputat, noaptea trecută, la Harrison (SUA), un meci amical cu Jamaica, pe care l-a câştigat cu scorul de 3-0. A fost al 35-lea joc consecutiv fără înfrângere pentru argentinieni, informează AFP.

Lionel Messi a jucat ultimele 35 de minute, însă a înscris două goluri. A fost pentru el victoria cu numărul 100 la echipa naţională.

Messi a marcat în minutele 86 şi 89. Celălalt gol a fost înscris de Alvarez ’13.

La un moment dat, un suporter a pătruns pe teren şi a ajuns până la Messi. El i-aa dat fotbalistului un marker şi i-a cerut să-i dea un autograf pe spate. În timp ce Messi dădea autograful, au apărut şi stewarzii care l-au luat cu forţa pe fan, surprinzându-l şi pe fotbalist. Pe teren au intrat şi alţi fani.

AUR se plânge că George Simion nu are acces la comisia de control a SRI. "PNL-PSD continuă acapararea statului român"
Deputata AUR Gianina Şerban acuză că, de patru luni, Birourile permanente reunite al Camerei şi Senatului refuză, fără nicio justificare, să numească un membru al partidului în comisia...
Florin Cîțu iese la atac după tensiunile din coaliție privind candidatura lui Cătălin Cîrstoiu la Capitală. Variantele propuse de fostul premier
Florin Cîţu, fost premier și fost lider PNL, a anunțat că sunt probleme privind „candidatura coaliţiei toxice” în persoana medicului Cătălin Cîrstoiu la Primăria Capitalei. El a...
#Leo Messi, #Leo Messi Argentina, #Messi autografe fotografii Romania , #Stiri Leo Messi