Laurentiu Reghecampf, victorie dramatica in Emiratele Arabe, in etapa secunda (Video)

Sambata, 23 Septembrie 2017, ora 09:00
3681 citiri

Antrenorul roman Laurentiu Reghecampf are parte de un debut bun in campionatul din Emiratele Arabe, acolo unde a bifat vineri a doua victorie la rand.

Al Wahda a invins pe Al Nasr cu 2-1 in etapa secunda din Emirate, dupa un meci in care Al Shehhi a deschis scorul in minutul 10, iar Cirino a egalat pentru gazdele de la Nasr in minutul 83.

Batna a adus o victorie pretioasa trupei lui Reghe in prelungirile partidei, in minutul 91 mai exact. In primul meci, Wahda castigase cu 5-0 meciul cu Dibba Al Fujairah.

In acest moment, Wahda e lidera cu 6 puncte, putand fi egalata doar de echipa lui Olaroiu, Al Ahli.

Runda cu numarul 3 va programa jocul dintre Wahda si Dhafra, pe 29 septembrie.

Cum vrea AUR să facă „Europe Great Again”. „Comisia Europeană urmăreşte să transforme uciderea de copii nenăscuţi într-un drept fundamental european”
Preşedintele AUR, George Simion, a propus, la Conferinţei Internaţionale „Make Europe Great Again” care a avut loc, sâmbătă, 27 aprilie, la Palatul Parlamentului, ca toate partidele...
George Simion intervine în scandalul „moldovenilor din Buzău”. „Premierul nostru a glumit. Nu este moldovean, probabil este Rrom”
Preşedintele AUR, George Simion, a declarat sâmbătă, 27 aprilie, la Palatul Parlamentului, la Conferinţa Internaţionale „Make Europe Great Again”, că zilele trecute, premierul Marcel...
#Laurentiu Reghecampf victorie Emirate dramatic, #Video Laurentiu Reghecampf a doua victorie, #Al Wahda victorie Laurentiu Reghecampf banca , #stiri Laurentiu Reghecampf