Laurențiu Reghecampf a reușit minunea în Conference League după o înfrângere în tur

Joi, 28 Iulie 2022, ora 22:47
9711 citiri
Laurențiu Reghecampf. Foto: Facebook / Universitatea Craiova

Laurențiu Reghecampf s-a calificat cu Neftchi Baku, noua sa echipă, în turul trei din Conference League.

Chiar dacă în tur au pierdut cu 0-2, în Cipru, azerii au întors rezultatul cu Aris Limasol, 3-0, în retur.

Echipa antrenorului român a condus cu 1-0 la pauză și a mărit diferența pe tabela de marcaj după pauză, marcând încă două goluri.

În turul trei, Neftchi Baku va juca cu Rapid Viena.

Ce a făcut Răzvan Lucescu în Conference League. Toate rezultatele serii
Echipa greacă PAOK Salonic, condusă de tehnicianul român Răzvan Lucescu, a pierdut joi seara, pe teren propriu, scor 0-2, meciul din manşa secundă a sferturilor Conference League, disputat...
PNL ar putea avea propriul candidat în cursa pentru Primăria Capitalei. Cum s-a ajuns la această concluzie
Eventualitatea retragerii lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Bucureşti ar complica lucrurile pentru cei din Alianța PSD-PNL. Nicolae Ciucă, preşedintele PNL, a afirmat, joi...
#Laurentiu Reghecampf, #Neftchi Baku, #Conference League, #Rapid Viena , #stiri Laurentiu Reghecampf