Internaționalul român care l-a salvat pe Reghecampf cu un gol marcat în minutul 90+8

Sambata, 17 Februarie 2024, ora 07:21
3758 citiri
Laurențiu Reghecampf FOTO facebook

Fotbalistul român Andrei Cordea a marcat golul prin care formaţia Al-Tai, antrenată de Laurenţiu Reghecampf, a terminat la egalitate, 1-1, cu Al Wehda, vineri seara, în deplasare, în etapa a 20-a campionatului Arabiei Saudite.

Fundaşul marocan Jawad El Yamiq a deschis scorul pentru Al Wehda (72), dar Cordea a egalat în minutele adiţionale (90+8).

Cordea, care a fost integralist, are 2 goluri marcate în 16 partide.

Al-Tai se află pe locul 16 (retrogradabil), cu 18 puncte.

Cum vrea AUR să facă „Europe Great Again”. „Comisia Europeană urmăreşte să transforme uciderea de copii nenăscuţi într-un drept fundamental european”
Preşedintele AUR, George Simion, a propus, la Conferinţei Internaţionale „Make Europe Great Again” care a avut loc, sâmbătă, 27 aprilie, la Palatul Parlamentului, ca toate partidele...
George Simion intervine în scandalul „moldovenilor din Buzău”. „Premierul nostru a glumit. Nu este moldovean, probabil este Rrom”
Preşedintele AUR, George Simion, a declarat sâmbătă, 27 aprilie, la Palatul Parlamentului, la Conferinţa Internaţionale „Make Europe Great Again”, că zilele trecute, premierul Marcel...