Scene uluitoare cu Mbappe la PSG: ce a făcut după ce a fost schimbat la pauză de Luis Enrique VIDEO

Sambata, 02 Martie 2024, ora 07:39
4135 citiri
Kylian Mbappe joacă la PSG FOTO facebook

Aflat pe punctul de a se despărți de PSG, superstarul francez Kylian Mbappe a avut o reacție uluitoare.

Mbappe a jucat doar 45 de minute în meciul dintre AS Monaco și PSG, scor 0-0. Kylian a fost schimbat la pauză de antrenorul spaniol Luis Enrique, dar nu s-a supărat deloc. Din contră.

La patru minute după ce a plecat la vestiare, Mbappe s-a întors în haine de stradă, relaxat, vorbind la telefon.

El a intrat pe teren și a făcut un tur de stadion, Mbappe fiind fost jucător la Monaco. Apoi a urcat în tribună la mama lui.

"Mai devreme sau mai târziu el va pleca de la PSG și va trebui să învățăm să jucăm fără el", a spus Enrique.

Ce rușine a evitat PSG în meciul în care putea câștiga titlul
Paris Saint-Germain a remizat, 3-3, cu Le Havre după ce a egalat pe final de meci, amânând sărbătorirea titlului de campioană a Franţei cu patru zile înainte de semifinala tur cu Borussia...
Dembele și Mbappe au adus titlul la PSG. Gol de mare rafinament marcat de Kylian plus o fază în care și-a ridiculizat adversarul VIDEO
Echipa franceză PSG a învins miercuri, în deplasare, scor 4-1, formaţia Lorient, în etapa a 29-a din Ligue 1. PSG s-a impus la Lorient prin golurile marcate de cei doi jucători pe care...