Benzema, pus la pamant cu o intrare de K1 (Video)

Joi, 10 Februarie 2011, ora 13:11
2766 citiri

Mijlocasul brazilian Hernanes l-a pus la pamant pe francezul Benzema cu o intrare desprinsa din luptele de K1, in timpul amicalului Franta-Brazilia.

Evenimentul s-a petrecut in minutul 40 al partidei, mijlocasul selectionatei "cariocas" fiind eliminat direct de arbitrul de la centru.

Karim Benzema a continuat partida si a inscris golul victoriei nationalei Frantei in minutul 9 al reprizei secunde.

Franta a invins Brazilia

Echipa nationala de fotbal a Frantei a obtinut o victorie de prestigiu, miercuri, cand a invins Brazilia la Paris, scor 1-0.

C.F.

Primul Congres Forţa Dreptei. Formaţiunea îşi alege conducerea naţională şi îşi prezintă candidaţii
Primul Congres al Forţa Dreptei este organizat, sâmbătă, la Palatul Parlamentului, formaţiunea urmând să îşi aleagă conducerea naţională şi să îşi prezinte candidaţii la alegerile...
Cine câștigă Primăria Capitalei, potrivit celui mai recent sondaj. Candidatul PSD+PNL, la pământ. Prezența la vot, în creștere
România se pregătește de alegeri. Europarlamentarele vor avea loc în aceeași zi cu localele. ARA Public Opinion a realizat o cercetare sociologică în legătură cu evenimentele ce vor avea...
#Karim Benzema, #fault dur fotbal, #intrare K1 fotbal, #amical Franta Brazilia , #stiri Karim Benzema