Ratarea anului în Anglia, "reușită" de un fotbalist de la Liverpool VIDEO

Duminica, 05 Decembrie 2021, ora 09:17
3265 citiri
Diego Jota FOTO facebook

Portughezul Diego Jota a fost protagonistul unui moment hilar la meciul dintre Wolves și Liverpool.

Acesta a scăpat singur spre poartă, profitând de o neînțelegere între portarul advers și un fundaș, dar ajuns în poziție clară de gol a șutat cu sete într-un adversar repliat pe linia porții.

În cele din urmă, Liverpool s-a impus cu 1-0, prin golul lui Origi, din minutele de prelungire.

Schimbare istorică în regulamentul fotbalului englez
Federaţia Engleză de Fotbal a anunţat că din sezonul viitor se renunţă la reluarea meciurilor în caz de egalitate la finalul timpului regulamentar, începând din primul tur al Cupei...
Șoc la Liverpool. Ce vedetă din Italia îl va înlocui la Liverpool pe celebrul Salah!
La Liverpool urmează schimbări importante. Jurgen Klopp se retrage de la echipă și își ia vacanță iar Mo Salah pare tot mai aproape de o plecare. În aceste condiții este clar că...