Calificarea Croației în sferturi i-a ”explodat” cota de piață! Cea mai frumoasă femeie a Mondialului: ”Oare visez?” FOTO

Marti, 06 Decembrie 2022, ora 09:03
3440 citiri
Ivana Knoll

Calificarea Croației în sferturile de finală ale Campionatului Mondial se suprapune cu succesul uriaș pe care îl are în Qatar Ivana Knoll, suportera croată care face senzație în tribune la fiecare meci cu ținutele extrem de provocatoare.

Croata Ivana Knoll (30 de ani), considerată sex-simbolul Campionatului Mondial din Qatar, a avut apariții controversate la meciurile naționalei țării sale, gazdele criticând-o la scenă deschisă pentru ținutele sumare și îndrăznețe.

Ivana Knoll a stârnit furie în țara asiatică după ce a îndrăznit să pozeze în costum de baie pe străzile și plajele din capitala Doha. Fosta Miss Croația a dovedit o atitudine sfidătoare față de regulile stricte din Qatar, etalându-și în public calitățile fizice, în ciuda pedepselor drastice care se aplică în țara musulmană pentru asemenea gesturi.

”Ești lipsită de respect”, au fost o bună parte a mesajelor pe care Ivana le-a primit în spațiul online.

La meciul cu Japonia, interesul în jurul Ivanei Knoll a fost unul uriaș, fapt vizibil și pe rețelele sociale, unde frumoasa croată a ”câștigat” aproximativ 200.000 de admiratori într-o singură zi (pe contul de Instagram).

”Băieți, sunteți nebuni! Oare visez?”, a fost reacția celei care are în palmares un titlu de Miss Croația.

Campioana Dinamo, victorie uriașă într-o atmosferă electrizantă. Când se decide calificarea în Final 4
Campioana Dinamo Bucureşti a învins marţi, pe teren propriu, într-o atmosferă electrizantă, formaţia daneză Skjern Handbold, scor 28-27 (14-15), în turul sferturilor de finală ale...
Mondialul de snooker a început cu un scandal! Cine e jucătorul de top care spune că "miroase urât"
Campionatul Mondial de snooker a început la Sheffield, având la start toate marile staruri ale sportului. În vreme ce Ronnie O'Sullivan caută al optulea succes, conaționalul său Judd Trump...
#Ivana Knoll, #croatia, #sferturi, #Campionatul Mondial , #Campionatul mondial 2022