Gigi Becali, umilit în direct: "Se pricepe la fotbal cum mă pricep eu la făcut brânză"

Luni, 24 Aprilie 2023, ora 07:06
5267 citiri
Ionuț Angheluță și Ilie Dumitrescu

Rapid a câștigat cu 1-0 meciul cu FCSB din Giulești, partidă la pauza căreia oaspeții au operat trei modificări.

FCSB a acuzat arbitrajul lui Horațiu Feșnic și a ratat foarte multe situații.

În pauza partidei, conform obiceiului, Gigi Becali a operat trei modificări. Cordea, Cristea și Omrani le-au luat locul lui Edjouma, Dawa și Compagno.

"Gigi Becali se pricepe la fotbal, cum mă pricep eu la brânză", a spus comentatorul DigiSport Ionuț Angheluță.

În finalul partidei, Omrani a ratat o ocazie mare. "Dacă ar fi marcat, trebuia să încep să învăț să fac brânză", a mai spus Angheluță.

Ziua în care FCSB poate deveni campioană după 9 ani. Singura echipă care mai stă în calea lui Gigi Becali
Antrenorul echipei FCSB, Elias Charalambous, a declarat, vineri, într-o conferinţă de presă că jucătorii săi sunt foarte motivaţi să câştige titlul de campioni în Superliga de fotbal...