Politia din Dubai a arestat 15 fotomodele care s-au pozat nud pe balconul unui zgarie-nori VIDEO

Luni, 05 Aprilie 2021, ora 13:45
Autor: Teodor Serban
Politia din Dubai a arestat 15 fotomodele care s-au pozat nud pe balconul unui zgarie-nori VIDEOPrintre modele retinute erau si din Republica Moldvova/Foto: Daily Mail

Politia din Dubai a arestat un grup de femei care s-au fotografiat si s-au filmat nud pe balconul unui zgarie-nori din cel mai mare oras al Emiratelor Arabe Unite, relateaza publicatia SkyNews.com.

Imagini si videoclipuri care aratau peste zece femei complet dezbracate, la balconul unei cladiri din cartierul luxos Marina, au provocat un soc in Emiratele Arabe Unite, unde chiar si un sarut in public se pedepseste cu inchisoarea, relateaza sursa citata.

In Emiratele Arabe Unite, incalcarea legii privind decenta in public se pedepseste cu pana la sase luni de inchisoare si o amenda de aprovimativ 1.000 de euro.

In imagini, care au fost distribuite sambata dupa-amiaza, apar 15 fotomodele. Acestea ar fi facut poze pentru promovarea unui site israelian care ar fi o versiune a unui site de adulti din Statele Unite, noteaza The Sun.

"Astfel de comportamente sunt inacceptabile, nu reflecta valorile si etica societatii din Emiratele Arabe Unite", se arata intr-un comunicat al Politiei din Dubai. Potrivit Moskovskii Komsomolet, cele 15 fotomodele sunt originare din Belarus, Republica Moldova, Rusia si Ucraina.


 Articol citit de 21600 ori

    Citeste si:
    Comentarii
    corleone
    05.04.2021, 17:24
    MacGigi
    Mulțumesc mult pentru urari, pe care vi le "returnez" insutit. Nu am catolici in familie, dar am profitat din plin de Pastele catolic, am avut libere (stat Holiday) 4 zile (long weekend incluzand Vineri si Luni).
    MacGigi
    05.04.2021, 20:54
    Dl. Corleone, imi pare rau ca ati fost iar admonestat de catre
    ziare.bizon.com

    Am sa fac tot posibilul sa va restabilesc un rank corect. Nu am multe posibilitati, dar va fi sistematic :)
    NTM-Gigi
    05.04.2021, 23:30
    corleone ..si eu am probleme de vedere , cataracta
    si ca sa ai un Rank superior, functioneaza astfel situl:
    1- trebuie sa punctezi sau depunctezi dupa placul tau ,pe cine vrei ,pe cei ce fac comentarii ...
    2-pana la 1000 de puncte esti Rank 1
    3- de la 1000 la 4000 esti Rank 2
    4 - de la 4000 de puncte esti Rank 3 pana la 8000 de puncte
    5 - de la 8000 de puncte esti Rank 4 pana la 12.000 de puncte
    6 - Un punct de plus peste 12.000 si esti Rank 5 !

    ps. Ca sa stii cate puncte ai sau pe unde esti cu punctajul faci click pe "Cum poti sa rezervi prima / a doua pozitie fara ca sa fii obligat sa rezervi... apoi anulezi ....just ca sa vezi punctajul , punctajul ramane daca nu rezervi
    Capito ??? doctore ....😁
    corleone
    05.04.2021, 21:53
    MacGigi
    Nu merita osteneala, singurul dezavantaj este ca unii cititori (eu, de exemplu) nu pot vedea bine caracterele mici.
    Altfel, chestia cu rank-ul e buna pentru cei care au complexe legate de lungime, diametru, samd.
    Pentru mine este un titlu de onoare faptul ca am provocat aceasta reacție in hulubăria de la ziare, determinandu-i sa scurme prin comentariile mele de acum 6 luni.
    MacGigi-DILIUL
    05.04.2021, 21:42
    Bey ....Gigi ,invata-l cum sa triseze sa-si faça
    zeci de conturi ca tine si ia-l in echipa ta cum ai facut cu Gile , gheu si altii... 😂😁🤣
    Comentariu inadecvat
    corleone
    05.04.2021, 16:10
    neukjemoedergigi
    Domnu bizon, apreciez celeritatea cu care mi-ați dat una peste bot dar si viteza cu care ați mai băgat un nou cont (5 stele) in pușculiță. Ce mai face conaționalul dvs, din poza? Sa-i transmiteți salutari din partea mea.

    bizon = mosg1 = varan = populivax = menestru = pastile = dobermann = fuckyougigi = sucemaqueue = niktamergigi = ulake= valkyrie = amazon= ntm-gigi= jijeetdrol75 = gigi-fdp = fuckyoutarfrad = ch-troudq = aliboron-jiji = macgigi-diliul = neukjemoedergigi
    Gigi-FDP
    05.04.2021, 20:46
    Ghertoi , canta la alta masa ca ....
    T-i s-a imputit flasneta ....
    Fqci greata
    Comentariu inadecvat
    Comentariu inadecvat
    Comentariu inadecvat
    corleone
    05.04.2021, 15:18
    Bizon
    Domnu’ admin, foarte apreciate comentariile dvs. Va rog continuați munca neostoită de consolidare a poziției de lider in administrația de la ziare com, care iată, a devenit o reflectare superba a calităților dvs remarcabile.
    Apreciez de asemenea faptul ca deși m-ati adus la rank 1, continuați sa mă depunctați aproape zilnic, pentru comentarii făcute la adresa dumneavoastră incă de acum 6 luni. Cu ajutorul dvs o sa ating si eu recorduri nemainilnite, cu un punctaj care tinde către minus infinit.
    Nu-mi place insă ca ați slăbit ritmul, de abia mai adăugați un cont nou (rank 5 cu pozitii rezervate) pe zi. Haideți, ca se poate mai mult. Cand ajungeți la 100 conturi, o sa fiu primul care sa va felicite si sa va strangă călduros mana, in ușă.
    bizon = mosg1 = varan = populivax = menestru = pastile = dobermann = fuckyougigi = sucemaqueue = niktamergigi = ulake= valkyrie = amazon= ntm-gigi= jijeetdrol75 = gigi-fdp = fuckyoutarfrad = ch-troudq = aliboron-jiji = macgigi-diliul
    strand
    05.04.2021, 16:19
    corleone baiatule... apreciez curajul tau insa...
    Mac Gigi e secui get beget. Nu uita!
    corleone
    05.04.2021, 16:54
    bizon
    Nu uit, bizoane! Sper sa fie adevărat ce spui, comunitatea săseasca face cinste acestei tari, spre disperarea miticilor si a celor din casta Dalit.
    MacGigi
    05.04.2021, 16:32
    @Corleone 16:21. Nici la noi nu poti comanda decat
    o singura carte la aceeasi adresa de livrare. In 15 minute s-a vandut tot stocul :))) Si la mine, baiatul meu se ocupa de aceste operatii miniere :)))
    Va doresc Sarbatori Pascale fericite, daca aveti catolici in familie sau anturaj si multa sanatate in toate celelalte varietati de religie sau credinta :)))

    PS interesul nostru este Ether. Cu cateva rezerve in urmatoarele 3-4 luni.
    Comentariu inadecvat
    corleone
    05.04.2021, 16:21
    MacGigi
    Cu puțin (mai mult) noroc, cei care s-au inscris pe o (lunga) lista de așteptare (fi-miu) vor primi ***and nvidia rtx 3060 care este in jur de 500 usd. Din păcate nu poți primi decat un card. Este "mid"-end, dar destul de eficienta pentru acest scop.
    NeukjemoederGigi
    05.04.2021, 16:06
    Ziare.com , din partea cititorilor acestui site va rugam sa
    suprimati comentariile neadecvate semnalate.
    Userul "corleone" este un troll neavenit si instigator delator .Urmariti comentariile lui si veti constata .
    Va multumim.
    MacGigi
    05.04.2021, 16:39
    @strand 16:26. Va invit sa utilizati google
    translate pentru a intelege ce inseamna "Neukjemoeder" in neerlandeza. Nu este nici o ironie. Este o obscenitate! Asta nu inseamna nimic in ochii celor care au mai ramas prin redactia Ziare@Bizon.coma...

    Cat despre supozitia ca sa fi de etnie saseasca, nu am aceast avantaj. natural. Cu toate ca ar fi fost ceva onorabil... poate cumva opus modului in care ati comentat.
    strand
    05.04.2021, 16:26
    Neukjemoeder mai usor cu "turnatoria"
    Nu v-ajunge ironia manifestata cand pe unu sau pe altul?
    Nu pentru asta au fost create site-uri Sa va-mproscati cu noroi.

    Bine-ar fi sa apareti cu comentarii mai inteligente nu de copii de scoala.
    corleone
    05.04.2021, 16:23
    bizon
    Ce face dom'le, ai ajuns sa vorbești cu tine insuti? Cam naspa.
    Ia acțiune, suprima-mi contul, ce tot o dai pe după piersic?!
    Comentariu inadecvat
    corleone
    05.04.2021, 15:45
    bizon
    Domnu admin, mă dezamăgiți! Cum așa, un cont nou care nu e rank 5? Va pierdeți timpul cu nimicuri, aduceți-le direct la rank 5, oricum știm cu toții ca sunteți mărinimia dvs! Este cu adevărat apreciabila obsesia asta pe care o aveți pentru macgigi, precum si delirul sistematizat legat de originea dvs (alta decat cea romana) si stăpanirea la perfecție a 6 sau mai multor limbi străine, si nu in ultimul rand, legat de domiciliul imaginar intr-o tara europeana, cand in realitate duceți o activitate intensa in cartierul unde v-ați insușit primele dvs cuvinte romanes. Toate conturile create reflecta aceasta stare de super-normalitate. Mi-era dor de comentariile dvs spumoase, o reflectare a educație inalte primite in ferentari.
    MacGigi
    05.04.2021, 16:06
    @Corleone. Nu va formalizati pentru rank 1 la care
    fost redus de catre ziare@bizon.coma
    Calitatea comentariilor dvs. nu se masoara in rankul pe care il suportati, ci in aprecierea celor care inteleg ironia fina si limbajul elevat. Inutil sa raspundeti acestor clone. Don't feed the trolls!

    PS Apropos de cryptominaj. Am reusit sa cumpar cateva carti grafice AMD Radeon. La preturi prohibitive, ce este drept, dar care merita efortul :))) Pretul a ajuns aici la un echivalent de US$ 2000-2500 (triplul pretului standard).
    NeukjemoederGigi
    05.04.2021, 16:00
    Corilone , pentru cultura dv generala care este
    de mica valoare 😁 va informez , si cu aceasta ocazie pe TOTI CITITORII Sitului , ca cei inscrisi pe acest sit cu nick-name-ul Gigi sunt peste 100 , si exista chiar nickul Gigi 100 ...ceea ce da de inteles ca sunt multi gigei , coglioni mai putini
    ps. pentru cei ce vor sa se convinga intrati pe Comunitatea sitului dupa ce v-ati logat , iar la rubrica "mebrii sitului" scrieti Gigi si ve-ti avea rezultatul de peste 100 de membri , chiar si Gigi muscle ,Gigi 100, Gigi etc etc hahahahahahah ....
    TROLLII nu stiu sa intre pe "Comunitate" ei posteaza ca niste roboti ceea ce le dicteaza altii ....retardati ce-si dau aere de ....bah ,
    -ma duc sa vomit !
    Cititor ziare com
    05.04.2021, 14:22
    Mare greseala
    La etajul parca 5 la care au pozat nu este zgarie nori.Trebuie sa se urce la ultimul etaj sau pe terasa si sa refaca poza ca sa se poate spune ca au pozat pe un zgarie nori.Este interesant ce pudici sunt astia din Dubai pedepesc un sarut pe strada in schim in dormitor ai voie si cu 4 neveste. Asta da soc.
    Gerbeldir
    05.04.2021, 14:22
    rușine!
    Bineințeles, toate fiind europence!

    Alt motiv pt ca femile europence să fie in ochii lumii drept cu.rve și ret@rdate!
    MacGigi
    05.04.2021, 14:16
    Iata ce a devenit in cateva saptamani Ziare.com:
    ziare@bizon.coma
    MacGigi-DILIUL
    05.04.2021, 14:10
    fotomodele care s-au pozat nud ......Dubai a ajuns tara c....velor
    Toate jafurile considerate VEDETE , Artiste , etc ...au fost sau trecut prin Dubaï 😂😁🤣

    Cica doua c...rve se intalnesc intr_un lift .
    Una dintre ele spune :
    -Vai draga ce miroase a spérmä in liftul asta ...la care cealalta raspunde :
    - NuUUU ...am ragait eu ....!

    2
    Doua parasute se intalnesc si discuta intre ele :
    -Stii draga ca se vorbeste ca alea cu gura mare sunt si largi in p..zda???
    Cealalta d'abia deschizand gura si din varful buzelor zice :
    - Serios ???