Ianis Hagi, inlocuit dupa numai o ora de joc: Iata cum s-a descurcat in meciul de duminica seara

Luni, 07 Octombrie 2019, ora 10:39
9214 citiri

Ianis Hagi a fost inlocuit dupa numai o ora in meciul pe care formatia sa, Genk, l-a disputat cu Mouscron, in etapa a 10-a a primei ligi de fotbal din Belgia.

Mijlocasul roman, autor a unei prestatii foarte bune la mijlocul saptamanii in Liga Campionilor cu Napoli, a avut o evolutie stearsa duminica seara.

De altfel, Ianis a fost primul schimbat, in minutul 61, iar cel care i-a luat locul a schimbat soarta meciului!

Onuachu a intrat pe teren cu jumatate de ora ramasa pana la final, cand Genk era condusa cu 1-0 dupa reusita lui Osabutey.

Atacantul nigerian a egalat in minutul 75, iar in minutul 90+8 a inscris golul victoriei gazdelor.

5 e locul ocupat de Genk in clasamentul primei ligi de fotbal din Belgia.

Băsescu despre retragerea lui Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei: ”Nu pot să vă spun. A fost o discuţie privată. Gândiţi-vă la soluţia abruptă pe care i-am dat-o”
Fostul președinte Traian Băsescu a declarat duminică seara, 28 aprilie, că a avut o discuție privată cu medicul Cătălin Cîrstoiu privind cursa pentru Primăria Capitalei. Traian...
Traian Băsescu dezvăluie care e singura situație în care Gabriela Firea ar putea câștiga Primăria Capitalei. „Pentru Ciolacu nu va fi bine”
Fostul președinte Traian Băsescu a comentat duminică seara, 28 aprilie, într-o emisiune la Digi24, șansele Gabrielei Firea de a câștiga alegerile locale. Fostul șef al statului este de...