Ianis Hagi, partida de senzatie in Scotia. Fotbalistul roman a dat gol si a fost declarat omul meciului VIDEO

Miercuri, 12 Mai 2021, ora 22:28
5565 citiri
Ianis Hagi. FOTO: Facebook / Rangers

Ianis Hagi a inscris un gol pentru Rangers in ultima etapa, 3-0 cu Livingston. Romanul a fost declarat omul meciului.

Ianis Hagi a inceput titular pentru Rangers in meciul cu Livingston si a fost decisiv pentru echipa lui Gerard.

Simona Halep a facut deja investigatii dupa accidentarea de la Roma. Anuntul facut chiar de ea

Fotbalistul roman a scos penalty-ul din care formatia sa a deschis scorul, iar in minutul 83 a inscris cu latul pentru 3-0.

Cine este fotbalistul care a semnat un contract cu FC Barcelona cu o clauza de 500 de milioane de euro

Rangers este deja campioana in Scotia si poate termina sezonul fara infrangere.

Victorie uriașă pentru România, care a învins Germania. Perla lui Hagi a adus victoria în prelungiri
Germania U19 – România U19 2-3! Adrian Mazilu a înscris un gol uriaş în minutul 90+4 şi i-a ajutat pe tricolori să producă surpriza în grupa de la Turul de Elită. România a deschis...
Horia Constantinescu, preşedintele Autorităţii Naţionale pentru Protecţia Consumatorilor, renunță la funcție
Preşedintele Autorităţii Naţionale pentru Protecţia Consumatorilor, Horia Constantinescu, renunţă la funcţie după ce a devenit candidatul PSD la Primăria Constanţa. El precizează că...