Ianis Hagi a marcat pentru Fiorentina (Video)

Joi, 13 Iulie 2017, ora 08:57
3792 citiri

Ianis Hagi a reusit sa inscrie pentru Fiorentina in meciul amical cu Val di Fassa, castigat de toscani cu scorul de 7-0.

Internationalul roman de juniori a fost utilizat de antrenorul Stefano Pioli in repriza secunda si a reusit sa puncteze in minutul 83.

Hagi junior a receptionat o pasa in careul advers si a marcat cu un sut frumos din intoarcere.

Ianis se asteapta sa joace mai mult in acest sezon de Serie A, italienii refuzand sa il imprumute la o alta formatie in vara tocmai pentru ca Pioli intentioneaza sa ii dea mai multe sanse.

George Simion intervine în scandalul „moldovenilor din Buzău”. „Premierul nostru a glumit. Nu este moldovean, probabil este Rrom”
Preşedintele AUR, George Simion, a declarat sâmbătă, 27 aprilie, la Palatul Parlamentului, la Conferinţa Internaţionale „Make Europe Great Again”, că zilele trecute, premierul Marcel...
Alin Nica vrea un nou mandat pentru şefia CJ Timiș, din partea Alianţei Dreapta Unită, după ce a plecat din PNL. „PSD doreşte să ţină România în sărăcie”
Preşedintele Consiliului Judeţean Timiş, Alin Nica, şi-a lansat, sâmbătă, candidatura pentru un nou mandat la şefia administraţiei judeţene, susţinut de Forţa Dreptei Timiş, care face...
#Ianis Hagi gol Fiorentina, #Ianis Hagi Fiorentina gol, #video gol Ianis Fiorentina , #Fiorentina