Final de meci nebun pentru Rangers, cu Ianis Hagi pe teren

Sambata, 15 Aprilie 2023, ora 20:14
6002 citiri
Ianis Hagi

Internaționalul român Ianis Hagi (24 de ani) a evoluat în ultimele 15 minute ale meciului pe care echipa sa, Glasgow Rangers, l-a câștigat cu St. Mirren, scor 5-2, în etapa a 32-a din Premiership.

Ianis Hagi a fost introdus în joc în minutul 77, la scorul de 2-2, astfel că românul a prins pe teren finalul nebun de meci, în care Rangers a marcat de trei ori, în minutele 80, 81 și 86.

În urma victoriei, echipa lui Hagi junior se menține pe locul doi în clasament, însă la 9 puncte de liderul Celtic, care are și un meci mai puțin disputat.

Echipa lui Ianis Hagi, dezlănțuită într-un meci crucial. Ce-a făcut internaționalul român
Echipa Alaves, la care evoluează internaționalul român Ianis Hagi, a obținut o victorie crucială în lupta pentru evitarea retrogradării, în etapa a 33-a a campionatului Spaniei. Alaves,...
Insulă privată scoasă la vânzare în Scoția. Are 7 case, iar accesul se face cu elicopterul sau barca
O insulă privată din Scoția este pusă la vânzare pentru cel puțin 3 milioane de dolari. Insula se află între Scoția și Irlanda de Nord, având 183 de hectare, scrie digi24.ro....