Viitorul castiga primul amical tare din 2019. Fiul lui Gica Popescu, debutat de Hagi

Luni, 14 Ianuarie 2019, ora 18:57
8513 citiri

Viitorul lui Gica Hagi a reusit sa se impuna in primul meci amical tare disputat de formatiile romanesti in acest an, dobrogenii castigand la limita, scor 2-1, duelul cu liderul din Ungaria, Ferencvaros.

Punctul culminant al partidei a fost debutul fiului lui Gica Popescu, Nicolas, in echipa de seniori a fostei campioane.

Golurile celor de la Viitorul au fost marcate de Vodut, in minutul 15, si de pustiul Alexi Pitu, in minutul 70.

Cu zece minute inainte de finalul intalnirii, Nicolas Popescu, in varsta de numai 16 ani, a fost trimis in teren de Hagi.

Fiul fostului capitan de la Barcelona a ajuns la Viitorul in urma cu un an, el fiind deja international de juniori al Romaniei.

Nicușor Dan tocmai a dat cărțile pe față. De ce și-a dat demisia din USR, partidul pe care l-a creat
Nicușor Dan a dat cărțile pe față după ani buni. Primarul Bucureștiului a explicat de ce a ieșit din USR, partidul pe care l-a fondat. Ruptura dintre Nicușor Dan și USR a surprins pe...
Candidatura Dianei Şoşoacă la Primăria Capitalei a fost respinsă. „Eu nu am anunţat niciodată public că voi candida. E un ordin de la Marcel Ciolacu”
Biroul Electoral de Circumscripţie nr. 42 Municipiul Bucureşti a respins candidatura Dianei Şoşoacă, preşedintă a partidul S.O.S. România, pentru funcţia de primar general al Capitalei,...
#Nicolas Popescu Viitorul, #Hagi Nicolas Popescu Viitorul, #Viitorul rezultat Ferencvaros , #Gica Hagi